reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie Naszych Dzieci

reklama
Zdrówka dla wszystkich krościatych i ciut zdrowszych dzieciaczków:-).

Mateusz miał katarek przez weekend, w niedziele wieczorem dostał na noc panadol, zeby mu się lepiej spało i spał od 18.30 do 6.30 rano. 12 godzin.Widac bylo mu to potrzebne. A wczoraj już katarku niet:-).
 
ici nawet lepiej Dominika nawet normalnie się zachowuje.
A myślałam ze będzie marudna bo będzie ją swędziało ale nie jest marudna i sie nie drapie a krostki się już powoli wysuszają i nie ma więcej
 
To dobrze,że Domonisia tak lekko ją przechodzi.Victor próbował się drapać ale przy jego 4 miesiącach mu nie wychodziło a myśmy mieli za to fajny widok.Nieraz mu masowałam jak widziałam,że za bardzo mu dokucza ale to było już po zasuszeniu się krostek,wtedy było najgorzej więc się trzymaj.
 
Tak niestety tak.Mimo,że się nie drapał bo przecież nie umiał pare blizn ma ale jak ktoś nie wie to ich nie widać.Przy tak małych dzieciach myślę,że im starsze tym mniej widoczne będą.
 
reklama
Ja z Victorem nie wychodziłam i kontaktu ze słońcem tez nie miał a blizny i tak ma.Zostały ślady po tych największych krostach.
 
Do góry