reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie naszych maluszków ( kolki i inne dolegliwości)

Dziunka oby Asi nic nie było.

Malwina na szcZęście juz doszła do siebie po tej szczepionce.
A przy innych nigdy nie miała ani temperatury ani nigdy jakos specjalnie gorzej się nie zachowywała.

Na DTPa idziemy też w maju.
Nie pomyliło ci się ?
 
reklama
Hehe na 584 str napisałam wszystko w ostatnim poście, ale widzę, że nikt nie przeczytał :-)
Mała miała gorączkę od 38,5 do 39, 0 od poniedziałku wieczora do środy w południe.
Dopiero wczoraj zeszła jej gorączka i wróciła do świata zywych.

Dla pewności poleciałam wczoraj do lekarza i lekarka powiedziała, że reakcja poszczepienna jest do 72 h.
Ci lekarze mnie rozwalają.
Jeden mówi, że do 2 tyg może pojawic sie temp. i wysypka, a drugi mówi , że do 72 h.
A szczepiliśmy się tydzień temu.
Lekarka uznała, że mała ma lekkie zapalenie gardła, ale wg mnie to nieprawda bo nie ma kataru ani kaszlu.
Nie widać żeby była przeziębiona.
Nawet nie kicha.
A gardło może miała czerwone , bo płakała przed wejściem do lekarza.

Więc moim zdaniem to albo była trzydniówka albo reakcja po szczepieniu.
Szczepiliśmy bezpłatnie.
 
Ostatnia edycja:
My mamy szczepienie w kwietniu tymi wszystkimi 5w1 itd.Mały się urodził 19.11.
Jestem tu nowa i Was nie znam więc trudno mi wejść w temat ale..postarma się.
Dziewczyny słuchajcie.Wczoraj mój mały był strasznie marudny. Na wieczór dostał nurofen w czopku i mu przeszło.Rano dostał panadal bo znowu marudził. Przed spaniem posmarowałammu dziąsełka dentinoxem i zasnął. Po wstaniu było ok.Zjadł obiad (rybę) i około dwie godziny później zrobił taką biegunkową kupkę ze śluzem i domieszką krwi. Od tamtej pory czyli dwie godziny nic. Czy może to być objaw ząbkowania? Jakiś lekarz na dziecko24 powiedział że ząbkowanie a biegunka to diwe różne rzeczy i się nie łączą.dziwne. Teraz śpi ale bolały go dziąsła i nie mógł zasnąć.Pomózcie.Miałyście podobne sytuacje?
Wiem że nurofen może powodować krwawienia uk.pokarmowego.
 
Gosiulek73 biegunka moze byc od zebów, ale raczej bez sluzu i krwi. Obserwuj dziecko, jesli sytuacja sie powtórzy idz jutro do lekarza.

Aha i jeszcze jedno: ja bym na twoim miejscu nie dawała tak czesto czopków, jak dla mnie kazde leki to ostateczność. Moze wystarczy posmarowac dziasełka zelem??
 
Trudno powiedziec co moglo byc przyczyna tej qupki. Tylko ty wiesz co jadł, pił itd. Jesli sie denerwujesz idz do lekarza jutro.
 
reklama
Do góry