reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrówko i pielęgnacja naszych krasnali:)

joaszka oj, suszarka bardzo niszczy włosy, bardziej nawet niż farbowanie. A maluchy mają te swoje włosięta takie delikatne. No chyba, że używasz chłodnego powietrza.
Moja też ma sianko z rana (z tyłu głowki) i ja przeczesuje te włoski mokra szczoteczką niemowlęca, a potem grzebykiem rozczesuje kołtuny.
 
reklama
joaszka oj, suszarka bardzo niszczy włosy, bardziej nawet niż farbowanie. A maluchy mają te swoje włosięta takie delikatne. No chyba, że używasz chłodnego powietrza.
Moja też ma sianko z rana (z tyłu głowki) i ja przeczesuje te włoski mokra szczoteczką niemowlęca, a potem grzebykiem rozczesuje kołtuny.

ja farbuję co miesiąc, myję i suszę codziennie i za każdym razem fryzjerka się dziwi skąd ich tyle mam i czemu takie grube:-)
to chyba genetycznie po ojcu, bo nawet po chemioterapii nie wyłysiał, i miał grube czarne włosy z odrobiną siwizny (może ciut rzadsze niż przed chemią)....

a Zuzi też rozczesywałam mokrym grzebykiem, ale jakoś tak mnie wkurza te siano rano...a suszę może z minutkę, bardziej podsuszam.
 
Na pupę na dzień niemiecki Bubchen 500 ml w okrągłym pudełku - cenowo nie ma porównania do nawet najtańszych polskich (mega duże pudełko i baaardzo wydajny, mam już od 2 miesięcy a zużyłam 1/3 opakowania, przy czym Radek robi ok. 5 kup dziennie i kremu nie żałuję) a jakość nieporównywalna nawet do najlepszych polskich ;) Na noc Sudocrem.

Kropa, sporo tych kupek robi...u nas jedna, czasem 2 dziennie, albo i raz na 2 dni...ale fakt, Zu ma problemy z zaparciami...
 
reklama
Do góry