reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żel Conceive Plus- warto?

kobieta90

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Listopad 2017
Postów
528
Cześć :)
Zastanawiam się nad kupnem żelu Conceive Plus. Warto go kupić? Wiem, że to temat staraniowy, ale tu jest więcej kobietek w ciąży ;)
 
reklama
Nie wiem czy to jego działanie, ale jak się staraliśmy z nim, to po każdym pierwszym cyklu byłam w ciąży ;-) (czyli zadziałał 2 razy;-))
 
Nie wiem czy u mnie czasem nie byla to zbiórka wszystkiego ale miedzy innymi uzywalam tez zelu.teraz tez pewnie bede.
 
Ja kupiłam bo przekonały mnie opinie innych kobiet. I nie żałuję.
Cena adekwatna do jakości, to jedyny żel który mnie ani nie podrażnił ani nie uczulił. Starcza na długo ze względu na to że jest wodnisty. Używałam go kilka cykli, miałam w formie tuby, a aplikowałam go strzykawką.
Zakupiłam go w aptece. Jest trudno dostepny, ja musiałam go zamawiać bo nie mieli go stacjonarnie. Zapłaciłam ok 60 zl za 75ml.
 
Nam sie nie udalo jeszcze, ale u Nas był poważny problem z męża nasieniem. Miał 1% prawidłowych plemników, taraz ma 72%, także liczę że wkrótce dołączę do grona zaciążonych[emoji170]
Jak Go przekonałaś do pójścia do lekarza? Mojego musiałam zapisać na badania i już mówi, że nie wie czy da radę...
 
My sie dość długo staraliśmy o dziecko, dlatego podjęliśmy decyzję o tym aby przebadać męża. No i wyszło że u Niego jest problem. Było kilka wizyt u ginekologa, urologa, androloga, operacja żylaków, ciągła suplementacja aż udało się poprawić wyniki[emoji5]
Myślę że facet powinien sam dojrzeć do decyzji o tym aby pójść do lekarza, nic na siłę, bo tym bardziej nie pójdzie. Trzeba delikatnie zasugerować, że gdy nie wychodzi dłuższy czas, to i męska strona powinna sie przebadać[emoji5] w koncu oboje walczycie o dziecko, nie robi tego tylko jedna strona.
Jak Go przekonałaś do pójścia do lekarza? Mojego musiałam zapisać na badania i już mówi, że nie wie czy da radę...
 
reklama
My sie dość długo staraliśmy o dziecko, dlatego podjęliśmy decyzję o tym aby przebadać męża. No i wyszło że u Niego jest problem. Było kilka wizyt u ginekologa, urologa, androloga, operacja żylaków, ciągła suplementacja aż udało się poprawić wyniki[emoji5]
Myślę że facet powinien sam dojrzeć do decyzji o tym aby pójść do lekarza, nic na siłę, bo tym bardziej nie pójdzie. Trzeba delikatnie zasugerować, że gdy nie wychodzi dłuższy czas, to i męska strona powinna sie przebadać[emoji5] w koncu oboje walczycie o dziecko, nie robi tego tylko jedna strona.
tłumaczyłam, pokiwał głową, że tak i nic...
Twój miał żylaki na jądrach?
 
Do góry