reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zerknijcie na zdjęcie, czy w tym miesiącu sie uda ?

fruzia1992

Początkująca w BB
Dołączył(a)
19 Grudzień 2015
Postów
27
Witajcie dziewczyny !
Dołączam zdjęcie , jak myślicie czy mam szanse na dzidzie w tym miesiącu ?
Zerknijcie ...
Bardzo bym chciała , najchętniej juz bym testowała :-D ale to dopiero 24dc.

pozdrowionka :)
 

Załączniki

  • 54B4BB80-3E4D-4606-80A8-FD20870AFFD9.png
    54B4BB80-3E4D-4606-80A8-FD20870AFFD9.png
    167,3 KB · Wyświetleń: 348
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Na tym samym kalendarzyku staraliśmy się rok. Nie ma reguły. Może to być każdy miesiąc. Dopiero jak zmieniłam tryb życia i odżywiania udało się od razu. Nawet wpływ ma to w jakich pozycjach się uprawia seks. Ja łykałam przynajmniej 4 miesiące przed ciaza kwas foliowy.
Uda albo nie. To niestety tylko kalendarzyk więc statystyka. Gdybyś dała zdjęcie wykresu cyklu można by coś więcej powiedzieć a tak to zostaje trzymać kciuki. ;)
 
Witajcie dziewczyny !
Dołączam zdjęcie , jak myślicie czy mam szanse na dzidzie w tym miesiącu ?
Zerknijcie ...
Bardzo bym chciała , najchętniej juz bym testowała :-D ale to dopiero 24dc.

pozdrowionka :)
W jaki sposób wyznaczyłaś owulację? Czy kalendarzyk sam obliczył? Skoro był seks bez zabezpieczeń to jest szansa u jedynych 100%, a u drugich zerowa. Powodzenia :)
 
To moj pierwszy cykl starań. Owulacje wyznaczył mi kalendarzyk , który prowadzę od 6 miesięcy , wyznaczył ją na podstawie długości cykli. Możliwe ,ze sie pomylił. Mam jednak nadzieje, ze dobrze to zrobił. Zobaczymy za tydzień, jeśli @ niw przyjdzie będę testować :)
 
To moj pierwszy cykl starań. Owulacje wyznaczył mi kalendarzyk , który prowadzę od 6 miesięcy , wyznaczył ją na podstawie długości cykli. Możliwe ,ze sie pomylił. Mam jednak nadzieje, ze dobrze to zrobił. Zobaczymy za tydzień, jeśli @ niw przyjdzie będę testować :)
Lepiej obserwować testy owu czy coś.
Kalendarzyk to tylko system.
 
reklama
Na tym samym kalendarzyku staraliśmy się rok. Nie ma reguły. Może to być każdy miesiąc. Dopiero jak zmieniłam tryb życia i odżywiania udało się od razu. Nawet wpływ ma to w jakich pozycjach się uprawia seks. Ja łykałam przynajmniej 4 miesiące przed ciaza kwas foliowy.
 
Rozwiązanie
Do góry