reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zespół policystycznych jajników

no mam nadziej;-) że masz rację;-) na razie obserwuje zmęczenie ale spowodowane to jest dużą ilością pracy:-( i nie spaniem w nocy:-( bo różne sny mnie męczą

A czy was też boli czasami brzuch w drugiej połowie cyklu tak jak przed okresem mimoże do okresu jeszcze kawałek?? Ja odczuwam ból kilka razy dziennie po kilka minut, czasmi nawet dość silny...
 
reklama
jak by była 30 dniowa czy 31 jak kiedyś to 26... ale wydaje mi się że będzie dłuższy:-(
 
i znow sie nastawiasz negatywnie :wściekła/y: a po co? poczekajmy, moze przyjdzie punktualnie a moze wogole bo bedzie fasola :tak: ja trzymam &&&
 
dzis jest moj czwarty dzien bez dupka a mam dostac w ciagu siedmiu wiec czekam no i co raz intensywniej czuje brzuch na @ wiec pewnie nadchodzi...moze dzis ;-)

no i dostalam @ !!! czyli moj cykl trwal 62 dni !!! ale teraz wreszcie nowy cykl nowe nowa szansa i nadzieja :tak:
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny pszepraszam, ze nic nie pisalam, ale u mnie póki co po staremu nadal jestem na pigułkach anty więc nici ze staran ale jestem bardzo ciekawa jak wam idzie mam nadzieje, że dobrze,
abed mam nadzieje, że @ do ciebie jednak nie przyszła
 
reklama
no niestety przyszła dziś:-( ale pocieszające jest że mój cykl trwał 35 dni więc nie najgorzej... kolejna szansa ale już nie mam sił o tym myśleć, chciałbym się czymś zająć i w ogóle o tym nie myśleć, u mnie to już 8 - mc i uwierzcie to dla mnie długo i nie wiadomo jak jeszcze długo to potrwa i czy w ogóle się uda:-(
 
Do góry