reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zespół policystycznych jajników

rozumiem cię, czasami tak pragne mieć dziecko, że jedyne na co mam ochote to placz, ale przechodzi mi i dalej próbuję, mieszkam na wsi, tak, że nawet w najgorszym dole muszę się ruszyć i wypelnić swoje obowiązki nie ma, ze mi się niechce czy niemam nastroju
uda się napewno musisz w to wierzyć i walczyć ale spróbój podejśc do tego z dystansem,czasami jak się nie myśli to się zaciąży głowa do góry:-)
 
reklama
ja też mam czasami tak że tylko płakać mi się chce... ale tylko na płaczu poprzestaje i to najczęściej jak się okres pojawi:-( a tak po za tym to nie mam depresji czy coś w tym stylu, po prostu jest mi smutno że nie umiem zajść:-( a bardzo chcę:-) na co dzień raczej o tym nie myślę, przynajmniej się staram:-)
 
witajcie kobietki :-) ja sie nastawiam pozytywnie i wlasnie sie opalam bo pogoda przepiekna!!!
nie dolowac mi sie tu tylko swoich mezczyzn do lozek ciagnac bo w koncu przytulanki sa zawsze przyjemne bez wzgledu na ich wynik :tak:
 
kasia.natka - kochana robisz coś żeby skrócic swoje cykle??? to jest nienormalne tak długie... Szczególnie nie ciekawie to wygląda własnie przy pcos.
 
macie rację u mnie też piekna pogoda, ale jak na mój gust jest za gorąco. tak czy inaczej w sobotę sie rozerwę na weselu:-D miłego opalania
 
to uważaj na tym weselu;-) moja kuzynka długo się starała, przyszło lato i stwierdziła że chcą wyjechać na wakacje to sobie przerwę w staraniach i poszli na jakieś wesele no i się tak wyluzowali że 9 mc urodził się mały:-D tego ci życzę:-)

wy macie przynajmniej ciepło a u mnie w Anglii zimno;-( ma się w weekend poprawić, czekam na to :-)

a ja ostano miałam 35 dniowy cykl wydaje mi się że dzięki diecie:-) schudłam w ciągu miesiąca 3 kg więc nie najgorzej
 
no i u mnie juz po pogodzie :-( trudno i tak trzeba pracowac :tak:
Basati na ten i na kolejny cykl mam dupka od 19 dc do 25 dc wiec mam nadzieje ze pomoze bo teraz jak bralam siedem dni na wywolanie to w trzecim dniu po odstawieniu przyszla @
a jak u ciebie kochana? jak nastawienie bo ostatnio troche dolowalas wiec mam nadzieje ze juz glowa wysoko!!!
abed 35 dni to super - gratuluje a zrzucenia wagi jeszcze bardziej :tak: tak trzymac!!!
 
abed jaką stosujesz diet, nastrój całkiem dobry buziaki:-D a z zaciążenia póki co nici nadal jestem na anty, po niedzieli idę do gina i zobaczę co mi powie
 
Wiesz co nastrój dobry bo od dawna chciałam schudnąć kilka kilo i jakoś zabrać się nie mogłam. Nie mam nadwagi ale miałam wagę na granicy do mojego wzrostu więc się cieszę że się zmobilizowałam :-)
Co do diety to staram się jeść rzeczy o niskim indeksie glikemicznym. Czyli nie jem ziemniaków, białego pieczywa itd. Poczytaj sobie które produkty mają niski indeks. No i nie jem słodyczy, oczywiście przez ostatni miesiąc zdarzyło mi się coś zjeść słodkiego. A spadek wagi nie jest imponujący bo ok 0,5 kg tygodniowo nawet mniej ale ponoć tak jest zdrowo;-) tak wyczytałam. I nie wiem dlaczego jak dostałam okres to mi się apetyt zwiększył, ważę się w sobotę więc zobaczę czy ma przełożenie na wagę...
Mi lekarz powiedział, że dobrze jest schudnąć. A wyczytałam że przy PSCO dobrze jest schudnąć 5% masy ciała.
 
reklama
to prawda :tak: zaleca sie schudnac przy pco ale dlatego ze w wiekszosci przypadkow pco idzie w parze z nadwaga wiec jak nie ma potrzeby to nie trzeba :-)
bojaca a mowilas ginowi ze chcesz zajsc w ciaze? pisz koniecznie co i jak!!!
 
Do góry