reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona kawa dla odchudzających się

ja przyjmuję suplemnt Be Slim Zielona Kawa poniewaz smak tej kawy jest dosyc specyficzny ;) jestem na niej dopiero 2gi tydzien wiec czekam jeszcze na efekty ;)
 
reklama
Kupiłam to zielone coś na alledrogo. Powiem szczerze, że smakuje to jakby pić wodę z kawałkami skorupek z fasoli :p Bardziej polecam indyjskie herbaty Pukka w ZielonySklep
Lepiej wcinać paczkę sałaty z biedronki + kefir i kromeczka chleba z ziarnami, na obiadek rybkę i warzywa na parze - do tego skakanka i ruch na świeżym powietrzu :-D
 
Ostatnia edycja:
ja kawę piję codziennie rano, to mój poranny rytuał, ale zielonej kawy jeszcze nie piłam, ciekawe jak smakuje, obawiam się ze nie tak dobrze jak czarna...
ja powoli staram się wrocic do formy, nie pałaszuję wieczorami, ćwiczę ostatnio 2-3 razy w tygodniu w domu i łykam l-karnitynę
CLA z Zieloną Herbatą plus L-Karnityna Olimp 60kaps. • Sklep BCAA.pl

zaczynam widzieć pierwsze efekty :)
 
Piłam raz tę kawę i średnio mi smakowała. Poza tym ona sama w sobie faktycznie nie ma żadnych cudownych właściwości odchudzających. To napój jak każdy inny. Nie wiem czy ilość kofeiny w takiej zielonej kawie jest wyższa niż w takiej normalnej. Ale nawet jeśli by tak było, to i tak wolałabym zwykłą kawę z mlekiem. Jedna raz na jakiś czas nie zaszkodzi, nawet w czasie dbania o dietę :)
 
Ja też próbowałam kiedyś tej kawy... Zupełnie nie moje smaki. Nie sądzę, żeby była ona faktycznie taka dobra dla zdrowie, więc z pewnością nie zagości na stałe w mojej diecie :p
 
Jeśli ktoś lubi kawę czarną i spróbuje pierwszy raz tej zielonej, to się zawiedzie. Przynajmniej tak było w moim przypadku. Raz jej spróbowałam i zdecydowanie pozostaję przy małej czarnej:-)
 
reklama
Do góry