reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielony śluz.

ankaka.

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Grudzień 2012
Postów
1 445
Witam. Od wczoraj zauważyłam na wkładce zielony śluz/upław. Bezwonny, a oprócz tego nie mam żadnych dolegliwości. Wykryto u mnie nadżerkę. Czy to może być od tego? Czy to całkiem coś innego. Do lekarza mogę iśc dopiero w poniedziałek bo on nie z mojego miasta, a numeru do niego nie mam. Co robić ?
 
reklama
Może póki co zaaplikuj sobie jakiś probiotyk? Oprócz tego sama niewiele zrobisz. Lekarz musi zrobić posiew, bo na oko to nie może stwierdzić co to jest, albo ewentualnie jaka bakteria.
Ja mam ciągle żółty śluz, bardzo rozciągliwy i taki "glutkowaty". Lekarz mówił, że nieprawidłowy, a w posiewie nic nie wyszło....Też mam nadżerkę i endometriozę...Podobno przy nadżerce mogą wystąpić żółto-zielone upławy, ale posiew dobrze wykonać.
 
czesc w ciazy czesto sa infekcje masakra :( . zgadzam sie z Takhisis moj gin kazal mi brac probiotyki sanprobi jak je bralam 0 infekcji gdy mi sie skonczyly znow infekcje powrocily to jest moja zmora w pierwszej jak i drugiej ciazy .jak pojdziesz w poniedzialek do lekarza to pewnie zrobi posiew i jesli potrzeba da leki ja czesto dostaje nystatyne.
 
przy podcieraniu widoczny jest jasno zielony sluz i taka wydzielina ni to sluz. Nie wiem co o tym sadzic. Od rana sie stresuje ..
 
Najlepiej się nie stresować, bo stres jeszcze nikomu w niczym nie pomógł. Najlepiej spokojnie przeczekać weekend i w poniedziałek u lekarza wszystkiego się dowiedzieć.
 
Mam to samo od wczoraj...jestem w 38 tc i wczoraj twardniał mi brzuch i miałam właśnie zielony śluz...i właśnie też mam nadżerkę. Wcześniej pytałam o to lekarza, mówił że to może być od nadżerki bo jest drażniona. Byłam dzisiaj u lekarza na patologii i robił usg, ale zapomnialam powiedzieć o tym śluzie! Ale mówił że z dzidzią ok, więc też się pocieszam że to nic takiego, bo naczytałam się na necie jak glupia o sączeniu się wód.
 
reklama
Może póki co zaaplikuj sobie jakiś probiotyk? Oprócz tego sama niewiele zrobisz. Lekarz musi zrobić posiew, bo na oko to nie może stwierdzić co to jest, albo ewentualnie jaka bakteria.
Ja mam ciągle żółty śluz, bardzo rozciągliwy i taki "glutkowaty". Lekarz mówił, że nieprawidłowy, a w posiewie nic nie wyszło....Też mam nadżerkę i endometriozę...Podobno przy nadżerce mogą wystąpić żółto-zielone upławy, ale posiew dobrze wykonać.
Hej czy moze jesteś jeszcze na forum, i co z tym gęstym sluzem
 
Do góry