reklama

Zielony śluz.

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez ankaka., 4 Kwiecień 2013.

1. ankaka.

ankaka. Fanka BB :)

Witam. Od wczoraj zauważyłam na wkładce zielony śluz/upław. Bezwonny, a oprócz tego nie mam żadnych dolegliwości. Wykryto u mnie nadżerkę. Czy to może być od tego? Czy to całkiem coś innego. Do lekarza mogę iśc dopiero w poniedziałek bo on nie z mojego miasta, a numeru do niego nie mam. Co robić ?

2. Takhisis

Takhisis Fanka BB :)

Może póki co zaaplikuj sobie jakiś probiotyk? Oprócz tego sama niewiele zrobisz. Lekarz musi zrobić posiew, bo na oko to nie może stwierdzić co to jest, albo ewentualnie jaka bakteria.
    Ja mam ciągle żółty śluz, bardzo rozciągliwy i taki "glutkowaty". Lekarz mówił, że nieprawidłowy, a w posiewie nic nie wyszło....Też mam nadżerkę i endometriozę...Podobno przy nadżerce mogą wystąpić żółto-zielone upławy, ale posiew dobrze wykonać.

3. reklama
  4. asiuasiu1

asiuasiu1 Fanka BB :)

czesc w ciazy czesto sa infekcje masakra :( . zgadzam sie z Takhisis moj gin kazal mi brac probiotyki sanprobi jak je bralam 0 infekcji gdy mi sie skonczyly znow infekcje powrocily to jest moja zmora w pierwszej jak i drugiej ciazy .jak pojdziesz w poniedzialek do lekarza to pewnie zrobi posiew i jesli potrzeba da leki ja czesto dostaje nystatyne.

5. ankaka.

ankaka. Fanka BB :)

przy podcieraniu widoczny jest jasno zielony sluz i taka wydzielina ni to sluz. Nie wiem co o tym sadzic. Od rana sie stresuje ..

6. Phelania

Phelania Mama 2 urwisów :P

ankaka- jedz na IP , przy nadzerce masz lekkie krwawienie a nie zielony śluz...:eek:niech lepiej Ci zrobia USG ...jak wyglada ilosc wód...

7. misja_ciąża

misja_ciąża Początkująca w BB

Najlepiej się nie stresować, bo stres jeszcze nikomu w niczym nie pomógł. Najlepiej spokojnie przeczekać weekend i w poniedziałek u lekarza wszystkiego się dowiedzieć.

8. MartaH1985

MartaH1985 Fanka BB :)

Mam to samo od wczoraj...jestem w 38 tc i wczoraj twardniał mi brzuch i miałam właśnie zielony śluz...i właśnie też mam nadżerkę. Wcześniej pytałam o to lekarza, mówił że to może być od nadżerki bo jest drażniona. Byłam dzisiaj u lekarza na patologii i robił usg, ale zapomnialam powiedzieć o tym śluzie! Ale mówił że z dzidzią ok, więc też się pocieszam że to nic takiego, bo naczytałam się na necie jak glupia o sączeniu się wód.

Poleć forum