reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zimno mu w nocy

reklama
hjuz nie wiem;/ dzis mial kark cieply jedną reke od serca lodowatą a drugą goracą;/ Kiedyś z mama pare razy to zauważyłyśmy;/ i tak mial w lecie częśto;/moze krazenie?
 
Hej !
możliwe że to krążenie , zapytaj pediatry, koniecznie powiedz mu o tej sytuacji gdzie jedną stronę miał ciepłą a drugą zmarzniętą .Możesz też pod welurowego lub frotowego pajaca zalożyć bodziaka z długim i rajstopki . Jak moja młoda marzła w nocy to zawsze miałam pewny zestaw : skarpety i bodziak z długim rekawem , na to welurowe śpiochy i jakiś bawełniany cieplejszy sweterek . Można też kupić takie fajne termofory które są chowane w pokrowcu np w kaształcie pieska czy misia :)
 
Moją córeczkę opatulam ciasno kocykiem i klade ja pod koldre. I jest goraca. Mysle, że lepiej zalozyc bawelniane body i welurowy pajacyk.Skarpetki na nozki bez sciagacza. Kolderka dobra jest taka, ktora ladnie opatula cialo, czyli raczej miekka.
Skoro poduszka tak go dobrze grzala, to moze jakas lekka czapeczke na glowe w zamian.
Ale nie wiem czy te uwagi w czymś Ci pomogą. TO takie mysli nieuczesane



 
Chyba sie wybiore do pediatry i zapytam jej bo zaczełam go ubierac normalnie body i pajacyk i od 2 dni goracy.Wczesniej był body z dlugim i pajac z froty i był lodowaty.Chyba ma problemy z krązeniem.
 
Od miesiąca moj mały bardzo dziwnie się zachowuje ,placze rzuca się i musze brać go na rece a odłozyc sie juz go nie da.Chce na rekach spac .Odłoze go do siebie i jest spokój dopóki sie nieobudzi.Jak się obudzi to jest znów to samo ,znów ryczy prezy się.To dalej go lulam na rekach i odkładam do siebie ob do łozka się nie da.Najdziwniejsze jest to że moja mama zostaje z nim co 2 weekend i wtedy śpi normlanie w łozkeczku,calutką noc.
 
moze sie denerwujesz i dzidzius to wyczuwa??moja siostra tez ma taki przypadek,z babcia grzeczny a z nia nie bardzo i stwierdzilismy ze ona jest troche nerwowa(tzn. wychowuje sama synka i ma wszystkie problemy na swojej glowie)a dzidzius to wyczuwa...
 
mama się przyznała że spal u niej w nocy.Nie wiem czemu klamie tak.Wszystko moja wina.Policzki czerwone przezmnie ,płacze przezemnie.jej wogóle nie płacze,jej nie ma policzków czerwonych ani nic.przyznała sie ze brała go do siebie chociaz dzien wczesniej wyzywala mnie ze ja jestem nie tego bo jej tak nie robi że tez nie ma polików brzydkich ze jestem złą matką itp , a na zdjeciach z tego dnia co mnie nie bylo zauwazyłam że miał i to okropne.Nawet jak ją prosze zeby nie dawała babanów bo jest uczulony a ta mu da jak ja niewidze to potem moja wina ze dostał uczulenia bo mogłam wtedy być i sama go nakarmić! a np wtedy wysłała mnie do sklepu.Nie mam mozliwosci nic z tym zrobić bo mnei utrzymują.
 
O cholercia, poważna sprawa...

Ile miesięcy ma twój synek? Karmisz piersią?
Czerwone policzki oznaczają zwykle uczulenie na jakiś pokarm, ale także mogąa być oznaką ząbkowania.
 
reklama
jeszcze bardziej dziwne.Przestawiłam łózeczko i przestał sie budzić.w łozeczko było na srodku pokoju,
 
Do góry