reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobek Wrocław ???

Witajcie!!! ja od listopada czekam na miejsce w zlobku przy Brodatego... wlasnie dzwonilam i niestety nadal miejsc brak... u nas chodzi o 1 grupe mala ma 11 miesiecy, moze wiecie o jakichs wolnych miejscach gdzies??
 
reklama
witaj Olcia. Co do wolnych miejsc, to musisz dzwonić do żłobków, które Cię interesują. Czasami wolne miejsce robi się z dnia na dzień, bo ktoś rezygnuje. Powodzenia. Moja Milenka będzie chodziła do żłobka od września. Zobaczymy jak będzie tym razem.
 
A jak z Przemkiem było?? w jakim wieku poszedł?? duzo chorowal?? a wiesz moze kiedy rekrutacja sie zaczyna??

Ja wiem o tym dzwonie na brodatego co poniedziale, pani kierownik juz mnie zna z nazwiska i mowi ze ma moje podanie na wierzchu.... co do innych zlobku to np na Krowiej czeka 25 osob na miejsce z czego 15 osob od poprzedniej rekrutacji!!

wiec na Brodatego od listopada nic sie w sumie nie zmienilo....

a napisz prosze jesli Milena ci da oczywiscie :-) jak z jedzenie w zlobku, co jedza, czy sa problemy z niejadkami??

PS a gdzie mieszkasz?? ja na Pobożnego
 
olcia, mieszkam na Popowicach. Przemko poszedł do żłobka jak miał 5,5 miesiąca. Milenka będzie miała niewiele więcej, ale pójdzie do innego żłobka, bo się przeprowadzamy na Krzyki. A z tego jestem zadowolona. Co do niejadków to nie wiem, bo mój synek do nich nie należy i raczej żąda dokładki. Ale z tego co mówią inne mamy, które w domu nie są w stanie zagonić dzieci do jedzenie, to raczej w żłobku nie ma z tym problemu bo dzieci jedzą razem a to pomaga. Za to jest alergikiem i nie ma z tym problemu, ma dietę bezmleczną.
A chorobami nie było źle. Przemko nie choruje więcej niż dzieci znajomych, które są w domach. Ale jak tylko zaczyna pociągać nosem to staram się go zostawić w domu na dzień czy dwa, żeby nic poważnego się z tego nie rozwinęło i zazwyczaj wystarcza. A jak już się rozchoruje to trudno, wtedy na zmianę z mężem staramy się z nim zostawać. Zależy jak wygląda nasza praca w danej chwili.
Mam nadzieję, że Twoja Milenka polubi żłobek i obie będziecie zadowolone.
 
Gosiek, nie wiem, czy już się dowiadywałaś o zapisy. Są od 26 maja, chyba przez 2 tygodnie, a karty zgłoszeń można pobierać od 12 maja. Na żłobkach są też już wywieszone listy z ilością wolnych miejsc w różnych grupach wiekowych. Tylko nie wiem, czy decyduje kolejność, czy też jest punktacja podobnie jak w przedszkolach.
A do jakiego żłobka zapisujesz synka?
pozdrawiam
Giza
 
reklama
ja nadal czekam na liscie rezerwowej, marzy mi sie dostac sie teraz jeszcze przed wrzesniem zeby dziecko w letnia pogode sie oswajalo.... zobaczymy podanie w listopadzie zlozylam od stycznia lezy na wierzchu.... i czekamy oczywiscie w maju skladamy, tyle ze bede nizej traktowana niz pracujacy rodzice bo oboje z mezem studiujemy dziennie, ale nie wiem jak udokumentowac trudna sytuacje socjalno-bytowa
 
Do góry