reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobek Wrocław ???

zyśka, gratuluję. Mam nadzieję, że będziesz zadowolona z tego żłobka
Moja Milenka też została przyjęta do żłobka.
end, w listopadzie ma być otwarty jeszcze jeden żłobek, niestety nie pamiętam na jakiej ulicy. A w żłobku, do którego nie dostało się Twoje dziecko, dowiedz się, na którym miejscu jest na liście rezerwowej.
 
reklama
a mój Mirek też nie dostał się na Drukarską :-:)-(
ponoć na 50 miejsc było 200 podań
w tym że na grupę najstarszą 7 miejsc a dzieci 70 a więc 1 miejsce na 7 dzieci
 
My nie dostalismy sie na Lwowska, ale jestesmy na 1 miejscu listy rezerwowych. Wiec jest nadzieja. Pani kierowniczka zaproponowała mi bym go teraz oddała, bo ma miejsce w jednej grupie, ale się nie zdecydowalismy, jedziemy na urlop, a teraz juz połowa miesiąca, a w sierpniu żłobek nieczynny. Jak zwolni sie jakies miejsce w naszym złobku to pani da mi znac.na 66 miejsc było ponad 100 podań.
 
Nowy rok nowe wpisy i zapisy :-) czy rekrutacja juz ruszyla ? ka dzis bylam ale niestety kierowniczka na chorobowym a intedentka byla nieobecna chwilowo, jutro podejscie nr dwa :-) a potem oczekiwanie...moze chociaz na liste rezerwowych sie dostaniemy :-)
 
No tak, nas też czeka przeprawa z dostaniem się do żłobka. Czy ktoś zna żłobek na ul. Jugosłowiańskiej? Będę wdzięczna za opinie :)
 
no ja dzis bylam po pierwsze informacje.
w okolicach maja trzeba sciągnąc z internetu lub pobrac w danej placowce karte zgłoszen i tą wypełniona karte sklada sie w wybranym zlobku (tylko jedenym, bo zlozenie do dwoch dyskfalifikuje wogole z naboru) kierowniczka z dokerskiej mowila, ze w zeszlym roku ludzie stali od 4 rano, i faktycznie w pewnym momencie to byla decydujaca rzecz, kolejnosc na liscie. Zalamka, na ceny prywatnych mnie nie stac, rownie dobrze moge sie zwlonic z pracy i siedziec w domu z dzieckiem jak sienie dostaniemy :-(ciekaw z czego zyc :|
dzieci z rocznika '07 mają komplet wiec jesli odejdzie rocznik '06 to miejsce sie zrobi ale tylko dla malych dzieci.
trzeba czekac :|
 
Hej,
ja tu całkiem nowa. Ale właśnie zamierzamy w tym roku od września oddać mała córcię do żłobka na Lwowskiej, macie jakieś opinie nt tego żłobka?

Czy termin rekrutacji jest jeden dla wszytskich żłobków czy to raczej kierowniczki sobie ustalają? A co jak się do jednego nie dostanę to mogę starać się złożyć do innego podanie?
 
WitAm mamusie...Nam udalo sie dostac w listopadzie do złobka na Krowiej..nie bylo tak strasznie.Mąż dzien wczesniej poszedl sie dowiedziec o wolne miejsca, a na drugi dzien Olcia wylądowala juz w złobku..Jestesmy bardzo szczesliwi , ze tak stalo.Poprostu udalo nam sie, bo tez nam mowili, ze długo czeka sie na miejsce..Dlatego warto spróbowac zawsze samemu isc sie dowiedziec..Ze złobka jestesmy bardzo zadowolone..Moja corcia wychodzi stamtad z usmiechcem na twarzy,,Pozdrawiam
 
Hej,
ja tu całkiem nowa. Ale właśnie zamierzamy w tym roku od września oddać mała córcię do żłobka na Lwowskiej, macie jakieś opinie nt tego żłobka?

Czy termin rekrutacji jest jeden dla wszytskich żłobków czy to raczej kierowniczki sobie ustalają? A co jak się do jednego nie dostanę to mogę starać się złożyć do innego podanie?
Hanusia, rekrutacja jest taka sama w wszystkich żłobkach. Przynajmniej do tej pory tak było. I jak składasz podanie, to na tym podaniu możesz też wpisać żłobek drugiego wyboru. Do dwóch na raz nie wolno składać podań.
Na Lwowską chodzi moja córeczka już prawie pół roku. Na początku mieliśmy kilka zastrzeżeń i wątpliwości, ale udało nam się porozumieć z personelem. A córeczka zostaje tam bez problemów i z uśmiechem na buzi. Jak ją odbieram to też jest zadowolona. Na razie jest za mała, żeby coś powiedzieć, ale widać, że krzywdy jej tam nie robią.
 
reklama
Drogi Mamo i Tato,
od września 2009 r. rozpocznie działalność nowy Klub Maluszka Mieścić się on będzie w Smolcu w nowym domu jednorodzinnym w którego skład wchodzą 4 pokoje, duży ogród, taras etc. Domek jest położony w bardzo cichym i przyjemnym miejscu. Klub Maluszka powstał dla dzieciaczków w wieku od 1 do 4 latek, (mamy zamiar przyjąć ok. 15 dzieci). Dla Maluszków przewidziane jest aby każdy dzień był dla nich ciekawy, rozwijał ich wyobraźnie i upłynął w wesołej i zabawowej atmosferze. W ofercie będą znajdować się dodatkowe zajęcia z dogoterapii ,warsztaty teatralne i przedstawienia prowadzone przez profesjonalnych aktorów i wiele innych ciekawych zajęć. Dla nas najważniejsze jest aby Wasze dzieciaczki, które będą u nas były szczęśliwe ,uśmiechnięte a co najważniejsze bezpieczne.
[FONT=&quot]Klubik będzie czyny od godziny 7 do 17 lub 18. Koszt całodziennego pobytu dziecka w przedszkolu z wyżywieniem to 1000 zł. W najbliższym czasie powstanie strona internetowa. Zainteresowanych Rodziców prosimy o kontakt mailto:klubmaluszka.malusiwo@gmail.com Serdecznie pozdrawiamy!!! [/FONT]
 
Do góry