reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Znacie płeć dziecka?

Dołączył(a)
14 Lipiec 2019
Postów
2
Cześć przyszłe mamusie. Ciekawa jestem ile z was zna już płeć swojego maleństwa. Piszcie na kiedy macie termin i jaka płeć. Ja mam termin na 2.01 ale płeć jest mi jeszcze nieznana. Dzisiaj jes mój 15rc+3dni.
 
reklama
14tc - termin na pierwsza polowe stycznia. Na prenatalnych dwoch ginow obstawialo corke na 60%, od samego poczatku tak czulam i mam nadzieje ze na polowkowych juz dowiem sie na pewno :)
 
14 tydzien- termin na 10.01.2020
Synek na 100% badanie dna, oraz na usg widać [emoji170][emoji170][emoji170]
 
Kilka dni temu. 13w4d
Ale lekarz wiedział o wynikach Nifty. Wiec inaczej by raczej chyba strzelał.
Powiedzial cytuje "też bym obstawiał chłopaka"
No to inaczej jak juz wiedzial :p w mojej poprzedniej ciazy dopiero prawie w 20tyg poznalam plec dziecka a przed polowkowymi nikt nawet nie chcial obstawiac, bo to wrozenie z ulozenia wyrostka.
 
Dlatego tez zrobiłam Niftypro zeby wiedziec na 100% :)
No to inaczej jak juz wiedzial [emoji14] w mojej poprzedniej ciazy dopiero prawie w 20tyg poznalam plec dziecka a przed polowkowymi nikt nawet nie chcial obstawiac, bo to wrozenie z ulozenia wyrostka.
 
Cześć przyszłe mamusie. Ciekawa jestem ile z was zna już płeć swojego maleństwa. Piszcie na kiedy macie termin i jaka płeć. Ja mam termin na 2.01 ale płeć jest mi jeszcze nieznana. Dzisiaj jes mój 15rc+3dni.

Mam termin taki jak Ty i dwa tygodnie temu lekarz powiedział że będzie dziewczynka :)
 
reklama
Do góry