reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Znów mi sie spóźnia

Dorrcia

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
13 Czerwiec 2007
Postów
59
:shocked2:kolejny raz czekam na miesiączkę dłużej niż zwykle...w grudniu spóźniła mi sie o tydzień, robiłam wtedy testy i nic nie było, wynik negatywny. W tym miesiącu powinnam dostać miesiączkę 17.01i dalej nic...test robiłam wynik negatywny...czyli w ciąży nie jestem...To co mi jest...?
Po porodzie krwawiłam 10 miesięcy. we wrześniu miałam już regularnie co 28 dnie, i znów coś się dzieje....
Czy któraś z Was tez tak miała???????????????
 
reklama
czesc nie mialam tak wprawdzie ale mi sie zdarzylo cos jeszcze innego dostalam okres 7 tyg po porodzie mimo iz karmilam piersia potem dlugo dlugo nic potem znowu i takie cyrki, w styczniu mialam- zobacze co bedzie w lutym. ale zastanawia mnie jedno ty krwawilas przez 10 mc po porodzie non stop ej chyba zle zrozumialam co?
 
ja tez mam nieregularnie............mi lekarz powiedział , ze na wszystko potrzeba czasu no i pytanie jak wyglądały u ciebie miesiączki przed porodem bo od tego tez dużo zależy generalni teraz mam w kratkę raz regularnie a raz sie spóźnia nawet 10 dni:tak:
 
Krwawiłam 10 tygodni. Miesiączkę dostałam dopiero w lutym, w styczniu nic...zobaczymy jak teraz będzie?
 
ja urodzilam Madzie 9 grudnia, pierwsza miesiaczke dostalam 16 stycznia ( nie karmie piersia), druga po 24 dniach a potem czekalam , czekalam i nic
juz zaczelam panikowac ze znowu jestem w ciazy, ale w sobote zrobilam test i wyszedl negatywny ... a dzis w koncu dostalam okres !! po 30 dniach
pierwsze dwa byly bezbolesne a dzis brzuch boli mnie tak jak to bywalo przed ciaza
 
Miesiączka powinna uregulować się do pół roku po porodzie.Jak nie idz do specjalisty
Ja miałam cesarkę okres wystąpił 4 tyg po porodzie dziecko ma 9,1 miesiąca a ja mam tak regularne cykle jak nigdy wcześniej raz miała wachnięcie ale to zpowowdu stresu więc wszystko wróciło do normy.Idz do specjalisty
 
Witam !
Być może to,że tak rozregulowuje mi sie miesiączka jest właśnie wynikiem stresu, wychodziłam za mąż i w ogóle?
Na razie mam ją znów regularnie tzn pojawiła mi sie po 28 dniach od tamtej spóźnionej...
Też miałam cesarkę ale miałam bardzo duże brzuch może dlatego tak długo krwawiłam...Pozdrawiam
 
reklama
czesc dziewczyny mam problem urodzilam 20 grudnia 2007 po 8 tyg.dostalam pierwszy okres niekarmilam malej piersia!! dostalam okres 13 lutego dzisiaj mamy 17 marca a jej nie widac!! robilam dwa testy quick i wyszly negatywne!! czy to normalne ze jej jeszcze moge nie miec?? plisssss pomozcie
 
Do góry