reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Znów mi sie spóźnia

reklama
Hej laseczki:) ja też mam problem, potrzebuję porady...urodziłam 3 kwietnia, pod koniec sierpnia dostała po raz pierwszy okres, kolejny był po 29 dniach, a następny po 30 dniach (zaznaczam, że nadal karmię piersią), w październiku nie dostałam okresu, a to już 35 dzień, ale znowu z drugiej strony, ja nie wiem, czy może go nie przeoczyłam, bo od około 2 tygodni plamię na brązowo, czasami pojawia się też trochę krwi, ale niewiele...były przy tym niewielkie bóle brzucha, ale rzadko...ja niew wiem co to było...boję się, że może jestem w ciąży, czytałam, że na początku mogą pojawiać sie plamienia...proszę poradźcie mi coś...:-):-(
 
moncia poradzam Ci test ciazowy ;] bez urazy ale zeby sprawdzic czy jestes w ciazy po prostu wykonaj test, na pocieszenie badz nie napisze Ci ze sama urodzilam 6 kwietnia, juz nie pamietam kiedy dokladnie ale okolo miesiac dwa po porodzie wydawalo mi sie ze dostalam@, po miesiacu znowu- choc ni moge byc pewna czy to na pewno @ a nie krwawienia po porodzie, tak czy siak pozniej juz nic nie dostalam, ale nie mialam tez plamien, obecnie jestem w ciazy ;) dodam ze caly czas karmie piersia, do 6 miesiaca karmilam tylko i wylacznie ja, od 6 zaczelam wprowadzac inne pokarmy :) skoro ledwo co rodzilas jedno to jesli jestes w kolejnej ciazy to wierze ze bedziesz umiala sie cieszyc tym drugim cudem:)
 
Dzięki za odpowiedź, ale szczerze mówiąc jeszcze bardziej się zaniepokoiłam, wiem, że powinnam zrobić test dla jasności, ale boję się, po prostu póki co to się łudzę, że to rozregulowany cykl spowodowany porodem...a test od razu pokaże prawdę...przyznam się, że nie planowałam drugiego dziecka, miałam straszny, długi poród, nie chcę znowu tego przeżywać...a tak na marginesie gratuluje:) kiedy rozwiązanie? pozdrawiam:)
 
Do góry