reklama

żółtaczka-pomocy

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Stopi69

Lipcowe mamy'09
Miasto
WAW
Rozwiązania
0
Stopi-:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
bilirubina całkowita 0,56!!!!!!! Hurrraaaaa...wreszcie , nareszcie:tak: mam nadzieje, że juz nie podskoczy. Aż się poryczałam jak zobaczyłam wyniki. Zagapili sie i nie zrobili mi bezpośredniej, ale mam nadzieje ze tez juz w normie.Czekam na wynik. Równo 4 miechy z nia walczylismy. Badania moczu ok, w kale poj. bryłki tłuszczu i skrobi (pewnie po nutritonie) ale to ponoć w normie, hemoglobina bez zmian 11, troche spadł hematokryt i dostaliśmy kwas foliowy. Zelazo zamienili nam na syrop Ferrum. Bylismy tez w czoraj n a USG jamy brzusznej. Wszystko w normie, nie wiedzą dlaczego tak ulewa. prawdopodobnie słaby mięsień zwieracza przełyku. Kazali dac mu czas, powinno samo przejśc. Małżon powiedział, że nie bylismy jeszcze tylko u oklisty a mamusia nie była jeszcze u psychiatry...:no:

A jak Lenka?Mam nadzieje, że nie zaliczyliście jakiegos szpitala, bo cos dugo Cie tu nie widziałam? Trzymam mocno kciukasy za Twoją pannę!!!!!...Arturek też:)
Hura!!!!!! GRATULACJE!!!!!!!!!!!!! Arturek porzegnal ta wredna zoltaczke!!!!!

A u nas nadal jest.. i mamy maraton po lekarzach. Bylam u endokrynolog z tymi hormonami i ma je na granicy normy. Jak dr ja zbadala to powieziala, ze mala wyglada tak jakby maila niedocznnosc tarczycy. Powtarzamy badania. Z waga znow slabo - nie mam jescze 5kg. i przez ostatnie 14dni przytyla tylko 160g.. eh... Za 2tyg robimy badania krwi... zobaczymy czy juz pozegnalysmy na dobre niedokrwistosc.
Trzymam kciuki,zeby Arturek juz nie lewal. Lena na szczescie przestala i tak jakbu refluks sie cofnal od keidy dostaje smoka od razu po jedzeniu :-)

Trzmajcie sie

Buziaki!!!!!

reklama

maylah

Fanka BB :)
Miasto
Wielkopolska
Rozwiązania
0
fela gratulacje, że już po tej wstrętnej żółtaczce
Stopi69, oby Lence tez jak najszybciej się z nią pożegnała, no i zeby była zdrowa !!!! Ja już gdzieś pisałam, ale powtórze jeszcze raz, PODZIWIAM CIE że masz tyle sił, i się nie załamujesz, Lenka ma wspaniałą mamusię :-)
Buziaki

Stopi69

Lipcowe mamy'09
Miasto
WAW
Rozwiązania
0
fela gratulacje, że już po tej wstrętnej żółtaczce
Stopi69, oby Lence tez jak najszybciej się z nią pożegnała, no i zeby była zdrowa !!!! Ja już gdzieś pisałam, ale powtórze jeszcze raz, PODZIWIAM CIE że masz tyle sił, i się nie załamujesz, Lenka ma wspaniałą mamusię :-)
Buziaki
Dziekuje :-) Musi byc dobrze :-)

makro10

Miasto
Pomorskie
Rozwiązania
0
Jeny Fela w końcu, super gratuluję:tak::-) Nawet nie myślałam, że żółtaczka tak długo może trzymać.
Stopi ja mam nadzieję, że ten wątek również i ty wkrótce zakończysz i nie będzie się pojawiał już na forum:tak:. Na prawdę z całego serca ci życzę. A z wagą to mam nadzieje, że jakieś chwilowe, żeby nie wynajdowali jej więcej nowych chorób, trzymam kciuki za Lenkę.

fela_76

Rozwiązania
0
łomatko jak ja dawno tu nie byłam, nie mam czasu usiąść do kpmpa.
Stopi- mam nadzieje, że Lenka szybciutko ponadrbia straty. Waga jak to waga, lubi się wahać. Mnie zawsze mówili, że niewazne ile przybiera byle w miare regularnie.Łatwo mówić, gorzej się nie martwić. My teraz myślimy o szczepieniach. Poczytałam i już wiem, dlaczego są przeciwnicy szczepień. W sumie powiem szczerze, że jak teraz się zastanowić, to nawt dobrze, że mu się te szczepienia odlwekły w czasie. Jest wiekszy i w przeliczeniu na mase ciała proporcje sa już lepsze. Podjęłam decyzje o zasczepieniu go Infanrixem Hexa (6 w 1). Ponoć ta szczepionka nie zawiera tręci. W szpitalu był zszczepiony Hepavaxem na żółtaczke (niestety).
Mam taki pomysł jak Lenka już pogoni te żółtczke to uroczyście zamkniemy ten wątek:) wielką kłódką!

Stopi69

Lipcowe mamy'09
Miasto
WAW
Rozwiązania
0
łomatko jak ja dawno tu nie byłam, nie mam czasu usiąść do kpmpa.
Stopi- mam nadzieje, że Lenka szybciutko ponadrbia straty. Waga jak to waga, lubi się wahać. Mnie zawsze mówili, że niewazne ile przybiera byle w miare regularnie.Łatwo mówić, gorzej się nie martwić. My teraz myślimy o szczepieniach. Poczytałam i już wiem, dlaczego są przeciwnicy szczepień. W sumie powiem szczerze, że jak teraz się zastanowić, to nawt dobrze, że mu się te szczepienia odlwekły w czasie. Jest wiekszy i w przeliczeniu na mase ciała proporcje sa już lepsze. Podjęłam decyzje o zasczepieniu go Infanrixem Hexa (6 w 1). Ponoć ta szczepionka nie zawiera tręci. W szpitalu był zszczepiony Hepavaxem na żółtaczke (niestety).
Mam taki pomysł jak Lenka już pogoni te żółtczke to uroczyście zamkniemy ten wątek:) wielką kłódką!
Jestem za zamknieciem tego watku jak Lena pozegna zolta pseudo przyjaciolke :-) Mysle, ze w polowie listopada bedzie maila kolejne pobieranie krwi... tak wiec czekamy .... :-)

adudz82

Lipcowa mamusia :)
Rozwiązania
0
Stopi,
ja dołączam się do życzeń beaty, mega dużo zdrówka dla Lenki i jak najlepszych wyników

reklama

Sandra1287

Sandrusia
Miasto
ciechanow
Rozwiązania
0
mam pytanie, czy któreś z Waszych serduszek miało problem z przedłużającą się żółtaczką? mój synek ma 6 tyg a bilirubina nadal 12 i nie spada. Ma już całą baterie różnych leków i nic nie pomaga. Kazano mi zrobić badanie pod kątem cytomegalii i paskudnej choroby metabolicznej galaktozemii. Może któraś z Was wie co jeszcze można zrobić?
zbadaj dziecko pod kątem toksoplazmozy bo moze ty miałas w ciazy i nie wiedziałas a tez miedzy innymi od tego przedłuża sie żółtaczka u dzieci pozdrawiam

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Test

Przetestuj Mleczko ochronne SPF 50 o zapachu wanilii Lirene KIDS

Zgłoszenia przyjmujemy do 12/06/2019

Nowe pytania