reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

reklama

żółtaczka-pomocy

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

maylah

Fanka BB :)
Miasto
Wielkopolska
Rozwiązania
0
Dzięki stopi za informacje, my mamy tylko morfologie do zrobienia, bo pani doktor wykryła jakieś szmery nad serduszkiem, i w poradnii Kardilogicznej nam kazali zrobic mocz i morfologie, wizyta 19.10.

reklama

adudz82

Lipcowa mamusia :)
Rozwiązania
0
maylah mam nadzieje, że te szmerki nad serduszkiem nie okażą się czymś poważnym,
:tak: zdrówka dla wszystkich dzieciaczków życzę :tak:

Stopi69

Lipcowe mamy'09
Miasto
WAW
Rozwiązania
0
Dzięki stopi za informacje, my mamy tylko morfologie do zrobienia, bo pani doktor wykryła jakieś szmery nad serduszkiem, i w poradnii Kardilogicznej nam kazali zrobic mocz i morfologie, wizyta 19.10.
My dzis bylysmy na pobraniu. Od razu poprosilam,zeby bylo z raczki ze zgiecia.Oczywiscie placzu bylo duzo, ale zaraz cyca dalam i jzu byl spokoj. Ja tak zrobilam,zeby pobranie bylo ok3h po cycu, na glodnego, to wtedy cyc jest zbawieniem po pobraniu :-)Trzymam kciuki za serducho!! Lena miala juz 3x echo se r c a, bo byla mala dziurka w przegrodzie, ale na szczecie krew przez nia nie przeplywa. U dzieci moze taka dziurka byc, potem sie zarasta :-) Mam nadzieje,ze u Was tez z serduchem bedzie wszystko ok!! :-) :-)

Stopi69

Lipcowe mamy'09
Miasto
WAW
Rozwiązania
0
Ja mam dobre wiesci :-) Lena waca do zdrowia :-) Powoli wychodzimy z niedokrwistosci -jeszcze krwinki czerwone po za norma, ale juz blizej norm niz dalej, i tak dwie rzeczy tez jeszcze zle, ale za to hemoglobina juz jest na dolnej granicy normy - 10,5 :-) hura!!!!!!!!!!!!! :-)leki pomagaja :-)
Jeszcze czekamy a wyniki bilubiryny, hormonow i zelaza :-)

viev

Zaangażowana w BB
Miasto
pomorskie
Rozwiązania
0
STOPI bardzo sie cieszymy:):):) Teraz juz z górki;)
My mimo lepszych wyników jeszcze bierzemy żelazo, teraz czekamy na wizyte u kargiologa ale to dopiero pod koniec listopada.POzdrawiamy Ciebie i Lenkę:)

fela_76

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Stopi - to super wieści!! My za tydzien wszystkie badania morfologia, bilirubina, mocz i kał i wtedy w zależnosci od wyników, dowiem się czy małego mozna zaszczepić.

Stopi69

Lipcowe mamy'09
Miasto
WAW
Rozwiązania
0
Dziewczyny ja juz zglupialam i sama nie wierze, ale Lena nadal ma przewlekla zoltaczke. Bilubiryna nadal podwyzszona - szok!!!!!!!!! Nie wiem co teraz jej dadza??? No i hormon FT4 za niski :-( Jutro idziemy do ordynator oddz. pediatrycznego gdzie lezalysmy i do poradni hematologicznej zobaczymy co powiedza.... No i nerka niestety powiekszona - cos ta lewa nerka caly czas jaka lewa jest :-)

reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry