reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZOSTAŁAM MAMĄ ♥ - o zdrowiu, opiece i pielęgnacji dzieci

reklama
moja tez raczki ma chłodne, ale karczek cieplutki. w ogóle niby w samych bodziakach z krotkim rekawem ja w domu ubieram ale potowki i tak jej sie pojawily:confused: ja nie wiem, a wcale tak goraco nie jest, jak to w anglii:eek:no ale jak ja w bluzie chodze to jej przeciez gołej nie bede trzymac, tak jak mi dzisiaj zalecily panie w przychodni... ja juz nie wiem sama..
ale za to po wazeniu dzisiejszym okazalo sie, ze Nadulka wazy 4430g:szok: czyli juz ponad kg przytyla, bo po urodzeniu wazyla 3260. ciesze sie, bo ona strasznie krotko je. jak ciagnie cyca to tak ok6-8min, a 10 to juz gora:eek::szok:ja nie wiem...ale jak przybiera to chyba ok:happy2:
 
Moja też często ma zimne rączki i nóżki (nawet sine potrafią się zrobić czasem) a kark ciepły
Więc ubieram ją nie patrząc za bardzo na te rączki

Kasia, jak ja Ci zazdroszczę krótkich karmień :-D U mnie minimum godzina, a zazwyczaj 2 na jedno posiedzenie
 
Kasia moj Kilian rowniez tak gora do 10 min na piersi wisi. Czasami ma zryw do 20 min, ale bardzo rzadko. Najwazniejsze, ze przybieraja na wadze - pewnie maja nasze dzieciaczki dobry ciag! :-D
 
u nas podobnie - kark cieplutki a ręce lody...
ja mam z kolei inne pytanie - czy nosicie maluchy tak w pionie, położone na waszej klatce piersiowej brzuszek do brzuszka podtrzymując dzidziusia za pupę i głowę? to ulubiona pozycja mojej Marcyśki, a niektórzy mówią, że jest za mała na takie noszenie i że ma to zły wpływ na kręgosłup? a ona tak często tak zaspia, a i głowę już trzyma i się rozgląda :-D słodziak.
 
u nas podobnie - kark cieplutki a ręce lody...
ja mam z kolei inne pytanie - czy nosicie maluchy tak w pionie, położone na waszej klatce piersiowej brzuszek do brzuszka podtrzymując dzidziusia za pupę i głowę? to ulubiona pozycja mojej Marcyśki, a niektórzy mówią, że jest za mała na takie noszenie i że ma to zły wpływ na kręgosłup? a ona tak często tak zaspia, a i głowę już trzyma i się rozgląda :-D słodziak.
ja tak , szczególnie do odbicia.
rzadko noszę ją tak poziomo w ramionach , mam chyba za krótkie ręce żeby ją tak trzymać i zaraz nie mam siły..
 
Justyna, Wojtuś też ma często zimne zimne rączki a karczek ciepły. :tak:
Ann, co do noszenia na pionowo, to my nosimy tak czasami Wojtka. Mam nadzieje, ze mu przez to problemów z kręgosłupem nie zafundujemy:no::no::no: U mojego M. tak właśnie Wojtuś zasypia:tak:

Wojtus tez krótko ssie. 10-15 min maks.
 
ann moja Majcia uwielbia takie noszenie, od razu zasypia a jest o miesiac młodsza od twojej....nie słyszałam zeby to było niedobrze....
aurinko my mamy podobne dzieciatka :tak:moja tez 2h wisi na cycu :confused: i chyba pisalas o wozku ze tylko jak mocno spi :tak:jakbym czytala o mojej Majci :tak:
 
reklama
Do góry