reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zrzucamy kilogramy

reklama
melduję, że kreska u mnie też jeszcze jest;

wagi nie mam więc jestem nieuświadomiona ile mi jeszcze do ideału brakuje - ale jak zacznę zdejmować ogrodniczki bez rozpinania bocznych guzików to będzie znak, że jestem już bardzo blisko ;D
 
hey witam naprawili mi kompa ale z czasem kiepsko ledwo zyję poza tym zostało mi 6kg z 18 i wchodzę w spodnie ale w pasie muszę zapinać się na chama jednak nogawki pupa luz blues
 
zauważyła lekki spadek objetości brzucha ;D
ale waga ani drgnie ciuchy leża w szafie ciekawe czy w ogole sie wcisne w stare spodnie kiedys???
kreske na brzuchu tez nadal mam
 
A ja głupia myślałam, że ta krecha to jakoś niebawem po porodzie znika 8) Mam nadzieję, że chociaż do lata się jej pozbędę. Do większości ciuchów sprzed ciąży już wchodzę, ale a brzuszku nadal mały flaczek. CHyba muszę się zmobilizować do regularnych ćwiczeń, żeby wzmocnić mięśnie.
 
Ja tez mam nadal kreche na brzuchu,no i 4 kg do zrzucenia :( .NIe mieszcze sie w ciuchach(naj bardziej w spodniach) i nie wiem juz czu jeszcze troche poczekac,czy isc kupowac nowych...
 
krechy w ciąży prawie u mnie nie było widać a teraz jest i to widoczna dość mocno brzuch ładnie mi się wciąga prawie jest płaski tyle że skóra mniej elastyczna ale może się jakoś dojdzie z tym do ładu do wakacji
 
Ja krechy nie mialam.
martwi mnie co innego. Moj straszny apetyt. W ciazy duzo nie przytylam ale czuje ze teraz mi dojdzie kg. Musze sie troche ograniczac. MOZe to dlatego ze karmie a podobno przy jednym karmieniu traci sie 800 kcl. Jutro powoli zaczynam wprowadzac lekkie cwiczenia. Juz wiosna wiec trzeba jakos wygladac
 
reklama
Mokkate Ty ludzi nie denerwuj.

dziś znowu miałąm rajd po sklepach. chyba kupię jutro biodrówki, bo tylko w nich sie dopinam w przywoitych rozmiarach. dziś zamierzyłam spodnie do pasa - tragedia wielka była, o malo sie nie poryczalam w przymierzalni - nie dopiełam sie w pasie w 40. dalej nie próbowałam przymierzać. niestety brzuchol po cc u mnie nie chce się wsysać niestety. buuuuuuuuuuuuuuuu
 
Do góry