reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zus, upadek firmy a ciąża

Yonce

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Listopad 2019
Postów
1 173
Dziewczyny, potrzebuje Waszej pomocy [emoji24] może któraś z Was orientuje się w tych sprawach.

Mam umowę o prace na czas określony do końca grudnia. Obecnie przebywam na zwolnieniu lekarskim. Dziś koleżanki z pracy napisały mi,że moja firma złożyła wniosek o upadłość..stad moje pytania:
1. Co teraz z moich chorobowym do czasu porodu?
2. Co z zasiłkiem macierzyńskim i ubezpieczeniem?
 
reklama
Rozwiązanie
Najważniejsze, żebyś nie denerwowała się sytuacją w której się znalazłaś. Niczego nie stracisz, nikt nie ma prawa zostawić Cię na lodzie. Firma ma obowiązek poinformować Cię o rozwoju sytuacji. Spokojnie zajmuj się tylko sobą. Z przyjemnością Ci pomogłam, bo sama szukałam podobnych wątków i nie mogłam znaleźć nic sensowanego. Pozdrawiam,spokojnej ciąży :)

Dziękuje Ci z całego serca! [emoji173]️ jestem teraz dużo spokojniejsza
Czyli teraz masz 100% jak na chorobowym w ciąży a po porodzie 80%? Ja dowiedziałam się od koleżanek z pracy ze moja firma dopiero złożyła wniosek o upadłość, dlatego jestem ciekawa ile to potrwa. Najbardziej się martwiłam o ubezpieczenie, bo chciałabym dalej ciąże prowadzić na NFZ. Bardzo mi pomogłas, dziękuje [emoji173]️
Najważniejsze, żebyś nie denerwowała się sytuacją w której się znalazłaś. Niczego nie stracisz, nikt nie ma prawa zostawić Cię na lodzie. Firma ma obowiązek poinformować Cię o rozwoju sytuacji. Spokojnie zajmuj się tylko sobą. Z przyjemnością Ci pomogłam, bo sama szukałam podobnych wątków i nie mogłam znaleźć nic sensowanego. Pozdrawiam,spokojnej ciąży :)
 
reklama
Najważniejsze, żebyś nie denerwowała się sytuacją w której się znalazłaś. Niczego nie stracisz, nikt nie ma prawa zostawić Cię na lodzie. Firma ma obowiązek poinformować Cię o rozwoju sytuacji. Spokojnie zajmuj się tylko sobą. Z przyjemnością Ci pomogłam, bo sama szukałam podobnych wątków i nie mogłam znaleźć nic sensowanego. Pozdrawiam,spokojnej ciąży :)

Dziękuje Ci z całego serca! [emoji173]️ jestem teraz dużo spokojniejsza
 
Rozwiązanie
Do góry