reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zwolnienie lekarskie

reklama
ja prawą złamaną w kostce.chociaz dokładnie nie wiadomo czy jeszcze coś oprócz kostki nie pękło np kość nad nia bo nie miałam rtg.a ból był taki ze straciłam przytomność.
a ty edi? :)
 
No nie powiem żeby było lekko;)
Prawa noga i kostka:)
Przypadek???
Tyle,że ja mialam rtg.Owineli mnie ołowianymi fartuchami i zapeniali mnie o bezpieczeństwie dla dzidzi.....
Bolało jak .......
W dodatku mąż był wtedy za granicą i byłam sam z tym bólem :(
Teraz jest ok,nawet mozna spać,ale cieszę się,że to już za tydzień się go pozbędę!!!!
A jak długo mas zmiec gips?
 
3-4 tyg ale nie wytrzymam chyba tyle i 6-7 lutego polecę do ortopedy zeby zobaczył. m od razu lekarz powiedział ze rtg na własna odpowiedzialność bo on sie pod tym nie podpisze i mąz sie nie zgodził na rtg
 
a wylądowałas na pogotowiu? bo teraz nie wiem czy trzeba isc do lekarza pierwszego kontaktu po skierowanie do ortopedy czy wystarczy jak pojadę z tym gipsem i mnie przyjmą.nie orientujesz sie może?
 
Ortopeda chyba bez skierowania Cię nie przyjmie. Kiedyś było tak, że i chirurg bez skierowania nie przyjmował a teraz nie wiem.
 
Byłam na pogotowiu i skierowali mnie do chirurga.Pojechałam a oni mi mówią,że musze miec skierowanie od rodzinnego.Myślałam,że mnie trafi,bo ludzi dużo było,noga bardzo bolała.Ale w końcu mąż załatwił skierowanie i mnie przyjęli.
Jeśli moge doradzić to lepiej dlużej ponosić ten gips....Ja mam pewne 4 tygodnie,a juz 3 minęły.To nawet leci,więc nie martw się u Ciebie też szybko minie:)zresztą jak nie będzie dobrze to jeszcze bedę nosić :( ale czuję,że jest ok
Pozdrawiam
 
Edi! mam nadzieję, że będzie dobrze z Twoją nogą bo boląca noga to nic przyjemnego szczególnie w ciązy gdy trochę jeszcze obciążenie wzrasta... :)
 
reklama
Teraz to już "pryszcz" :laugh:
Noga w zasadzie nie boli,tylko trzeba będzie ją nauczyc chodzić ;)
Już nie moge się doczekać poniedzialku a potem zaraz wtorku bo......do gina ;)
Boję się,ale jakoś coś wewnętrznie mi podpowiada,że wszystko jest dobrze ;)
 
Do góry