reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zycie w Cavan

reklama
Witam , ja sie melduje ze juz jestem przez ostanie 1,5 dnia nie mialam netu .. ten ericom dzial jak chce ,a co do listu ze szpitala to ja mam wyznaczona wizyte na 26 listopada ale mam w nosie te ich wizyty, 28 lece do Polski mam umowionego doktorka porobie badania usg itp, zastanawiam sie co bedzie sie dzialo jak sie nie stawie w szpitalu u Gp tez nie bylam juz chyba z miesiac hehe.. czas by bylo sie wybarac dla spokoju ich biurokracji:-)wogole sie zastanawiam czy nie zmienic Gp gdyz okazalo sie ze u mnie w miasteczku przyjmuje malzenstwo on jest ogolnym lekarzem specjalista od noworodkow a ona ginekologiem tyle ze to prywatny gabinet a co za tym idzie trzeba placic ale z tego co sie dowiedzialam to tylko pierwsza wizyta jest platan gdy kobieta jest w ciazy .. teraz sie zastanawiam czy mozna od tak sobie zmienic lekarza prowadzacego moze ktoras z was ma stosowna wiedze...:-Dkiss ciezarowki
 
hejka, no ja osobiscie to nie mam w nosie ich wizyt, a dodatkowo robilam tez wszystko w pl jak bylam w 12tyg ciazy dla swojego spokoju. Po prostu uwazam, ze traktujac ich tak, to tak samo oni moga cie potraktowac przy porodzie jak sie stawisz bez karty ciazy i wynikow ktore oczekuja miec, a po drugie to lepiej jest chodzic i poznawac ludzi w szpitalu pozniej bedzie latwiej przy porodzie i pobycie w szpitalu nie bedziesz czula sie tak wyobcowana- ale oczywiscie to tylko moje zdanie i oczywiscie cie nie krytykuje.Ja jestem zadowolona z gp i opieki jak do tej pory. Jesli chodzi o zmiane gp to jest bardzo ciezko w tej chwili poniewaz wszystkie kliniki sa zapelnione i nie przyjmuja nowych pacjentow znam ludzi ktorzy sa na liscie oczekujacych od miesiecy czekaja az sie zwolni mce!!! aa i ja nie placilam za pierwsza wizyte u gp moja powiedziala ze w momencie potwierdzenia ciazy wizyta jest bezplatna co innego jakby test byl negatywny....pozdr ;-)
 
Czesc ja jestem caly czas ale nic sie nie dziej na tym watku ... Esmeralda czy dostalas juz liste rzeczy potrzebnych do szpitala??? bo ja jeszcze nie.
 
no lipka wlasnie jakos sie watek nie rozkrecil a szkoda:sorry2: .......mam juz liste polozna mi dala na pierwszej wizycie jak chcesz moge sie z toba podzielic:-) ale jestem pewna ze ci dadza. mam na imie aga tak na marginesie pozdr.....
 
czesc , ja nic nie dostalam na pierwszej wizycie a nastepna mam 26 listopada ale sobie odpusze bo jade do Polski 28, musze zadzwonic i sie umowic na nastepna wizyte w szpitalu jak sobie pomysle o tych ich wizytach to mi sie nie dobrze robi:-(
 
Mam porownanie i wiem jak powinna wygladac opieka nad kobieta w ciazy .... a po za tym mialam problemy w 14 tyg i zeby nie to iz dostalam namiary na polska ginke w Dublinie to pewnie bym to dziecko stracila bo dla nich wszystko bylo ok.... chcial n ie chcial w poniedzialek musze sie pojawic w tym cholernym szpitalu bo juz wydzwaniali za mna ...:-(moze dostane liste potrzebnych rzeczy.
 
reklama
oj to nie wiedzialam to moja pierwsza ciaza i w sumie nie wiem jak to jest w PL moze to i lepiej dla mnie:tak: powodzenia w poniedzialek ja ide w nastepny i nie moge sie doczekac na kolejne usg pozdr daj znac jak poszlo
 
Do góry