reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zycie w Cavan

Widzisz ja przyjechalam do Cavan i nigdy nie mieszkalam w innym miescie w IRL dlatego nie mam nic przeciwko pewnie dlatego ze sie przyzwyczailam a i duzo tu przeszlam,tu stawialam pierwsze kroki na IRL ziemi, pierwsza praca, pierwsze zly no i duzo duzo wiecej troche sie tego nazbieralo przez 3 latka. Napewno Cavan duzo sie zmienilo przez ten czas no i caly czas sie zmienia.....:tak: no wlasnie jak tam pszukiwania pracy teraz to moze byc ciezko co?
Yoka napweno przedluza ci kontrakt:-), jesli oczywiscie chcesz:blink: pozdr odzywajcie sie czesciej......
 
reklama
Czesc dziewczyny , ja tez mieszkam w okolicy Cavan , mam na imie Kasie i jestem w 17 tyg ciazy , a co do Cavan, mi sie podoba pomimo tego ze to male miasto.:-D:-D
 
Witaj Kasia to bedziemy mialy oczym sobie pogadac..............:-) fajnie ze napisalas. Staram sie jakos rozwinac ten watek. A tak wogole to jutro znowu do pracy:-(...........i tak mnie cos zgaga dzis meczy. pozdr.
 
Czesc, na zgage polecam migdaly,ach ta praca komu sie chce chodzic do niej :-)nie martw sie jeszcze troche i juz bedziesz w domu z malenstwem i troche odpoczniesz od pracy.. a pozniej napiszesz ze masz juz dosc siedzenia w domu ... zmnam to z autopisji:-D:-D:-D
 
Czesc, na zgage polecam migdaly,ach ta praca komu sie chce chodzic do niej :-)nie martw sie jeszcze troche i juz bedziesz w domu z malenstwem i troche odpoczniesz od pracy.. a pozniej napiszesz ze masz juz dosc siedzenia w domu ... zmnam to z autopisji:-D:-D:-D
Oj tak,na zgage najlepiej chrupac migdaly.Ja bez nich zyc nie moge.Fakt,moje zeby nieco na tym ucierpialy,ale ostatnio maz wpadl na genialny pomysl i zanim zabiore sie za chrupanie to przez 30 min. mocze migdaly w mleku.Miekna i da je sie jesc:tak::tak:
 
:-) Hej Babeczki! Po tym dluuugim weekendzie oj ciezko dzis bylo pojsc do pracy :sorry2: No ale jeszcze tylko trzy dni i znowu weekend :tak:. Jutro mamy Haloween Party w zlobku - kreacja juz gotowa (czyt.zakupiona) :-D
Pozdrawiam Was cieplutko...szczegolne usciski dla brzucholkow
 
Czesc dziewczyny, mam pytanie czy dostalyscie juz liste rzeczy potrzebnych do szpitala, i jeszcze jedno , czy jestescie zadowolone z tutejszej opieki ? bo ja :no: w 14 tyg ciazy mialam krwotok przez caly tydzien jezdzilam od szpitala do Gp i tak w kolko , zadnych tabletek nie mowiac juz o jakiej kolwiek diagnozie istne pieklo na ziemi , wreszcie wybralam sie do Dublina do Polskiej ginki póki co jest wszystko ok za 4 tygodnie lece do Polski :-)to wreszcie porobie badania , i moze wtedy wreszcie uspokoji sie moje psycho..;-)
 
Ka32siu, co do opieki medycznej to szkoda slow :crazy: Ja przyjechalam tu pod koniec 7-go miesiaca i od razu mialam wizyty GP-szpital (jak zobaczyli ile i jakie mam badania to uslyszalam, ze musze byc baaardzo bogata :-D) Ale co do porodowki i opieki po porodzie w szpitalu - to nie moge zlego slowa powiedziec - moim zdaniem, w Polsce nie mialabym takiej opieki nawet prywatnie. A do kogo jezdzisz w Dublinie? Wiem, ze i w Cavan prywanie przymuje gin (zona b.landlorda prowadzila u niego cala ciaze ostatnio - i o dziwo wizyta co miesiac, usg 2d, 3d , badanka krwi/moczu regularnie... oczywiscie "wsio" prywatnie) czyli jednak mozna...
 
hejka, oj jaki ja mialam dzisiaj ciazki dzionek przez te halloween normalnie w pracy mlyn ale juz po wszystkim naszczescie:-) dzieki za porady z tymi migdalkami na zgage nawet nie wiedzialam chociaz dzis nie bylo tak zle. oj juz nie moge sie naprawde doczekac, zeby zostac w domku kazdy tydz jakis taki ciezszy sie wydaje:tak: a tu az do 37tyg ciazy sie pracuje:sorry:.
Jesli chodzi o opieke to narazie nie narzekam, dbaja o mnie jak nalezy(na IRL oczywiscie...) mam super Gp i ona duzo mnie wspiera. mialam jeden tylko przykry incydent w szpitalu jak mi polozna zmienila lekarza w karcie wogole mnie nie pytajac ani informujac a jak sie upomnialam o swoje to wielce sie uniosla i nie byla zbyt mila bo jak to ja moge i co to za roznica kto robi Usg i wogole, a i tak wyszla na jej niestety bo lekarz ktorego chcialam wyjechal a ja nie moglam juz czekac bo i tak usg mialam pozno. dziwie sie ze z krwotokiem cie nie polozyli do szpitala mnie to nawet chca z za wysokim cisnieniem polozyc teraz ale narazie sie nie daje.wszystko zalezy na kogo trafisz tak mysle, no ja na szczescie narazie ok zobaczymy co dalej........
Kasiu nie martw sie napewno wszystko bedzie ok grunt to pozytywne myslenie takze zrelaksuj swoje "psycho" fajnie ze lecisz do pl tam napewno ci udowodnia ze wszystko jest ok pozdr:-D
 
reklama
Yoka masz namiara na ta ginke w Cavan?jezeli tak to bardzo bym Cie prosila o podanie mi na Pw.W Dublinie bylam u dr Agaty Stampki.Dziewczyny to jest moja trzecia ciaza mam juz dwie corki , kazda ciaza byla problemowa ale dopiero gdzies od 7 miesiaca, ale teraz to jakis koszmar nie wie jak ja dotrwam do konca.Powiedzcie mi czy zawsze lekarz i polozna przyjmuje na dole w szpitalu tam gdzie jest izba przyjeci ?? bo ja ostatnio tam trafilam z moim krwawieniem wysiedzialam sie 5 godzi :szok:dla mnie to nie do pomyslenia , teraz juz tylko mysle zeby sie ta ciaza skonczyla bo osiwieje ze zmartwienia.
 
Do góry