reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zycie w Cavan

Hejka
Yoka - mam juz prace od 3 tygodni!!
Pracuje w kwiaciarni Cedar flowers - na przeciwko poczty (postanowilam nie kombinowac i robic to co potrafie najlepiej) i jestem bardzo szczesliwa!!
Pozdrawiam wszystkie babki z Cavan!!! te ciezarowki i nie tylko (moze ja tez juz niedlugo...)
Niestety czekam dalej na internet (juz 5 tygodni !!!:crazy::angry::wściekła/y:) tak wiec jestem tutaj nie czestym gosciem za co bardzo przepraszam!!
Buziaki dziewczyny , glowy do gory i do nastepnego..
pozdrawiam
 
reklama
Sylwusia 6! Gratulacje! To chyba najlepsze - robic co co sie lubi/kocha :laugh2:
Ka32sia - zona mojego b.landlorda ma rodzic na dniach, wiec moze w ten weekend zdobede info dla Ciebie :-) . A tak wogole to ten gin to ON a nie ona, i taki z tych bardziej a nawet mocno opalonych (chyba jestem poprawna politycznie) , pracuje tu w szpitalu i jest podobno najlepszy, podobno...
A wiecie, ze na wizytach w szpitalu za kazdym razem trafialam do innego poloznika i ani razu do lekarza, ktory na karcie byl oznaczony jako prowadzacy....:rofl2:
 
hehe ten bardzej opalony i najlepszy to jakis Azis cos tam heheh jest to niby moj lekarz prowadzacy ale jeszcze go na oczy nie widzialam ale za to murzynek mnie obmacywal hahah noooo zeby nie bylo ze rasistka ze mnie :-D ok czekam na info o tym doktorku.
 
Dr Aziz byl tez i moim prowadzacym :-p ale on tylko "troche opalony". Podobno (wiesz jedna baba drugiej babie) "the best" jest dr Hussain (pewnie dlatego, ze ma prywatna praktyke:sorry2:).
 
Hejka,
Gratulacje Sylwusia........:-) i powodzonka moze cie kiedys odwiedze.........
Co do Dr. Aziz to on tez jest moim prowadzacym i widzialam go na pierwszej wizycie w szpitalu,on robil mi usg. Niestety tak to tu jest ze swojego prowadzacego widzisz tylko na pierwszej wizycie i ostataniej przed terminem, pomiedzy spotykasz tzw.juniors sa to lekarze ktorzy praktykuja u tego glownego, w wypadku jak jest cos nie tak to trafiasz do prowadzacego-tak to tu dziala przynajmniej dla mnie i dzialalo dla kolezanek z pracy(irlandek dodam,zeby nie bylo)
Dr.Hussain jest podobno dobry ale do niego dostac sie to tylko prywatnie a kosztuje to ok 2000 tak slyszalam a i tak nie masz gwarancji ze zawsze on cie bedzie przyjmowal i ze on bedzie przy porodzie.
Dr. Aziz ma super opinie z tym ze mowia ze nie jest az tak mily jak Hussain Aziz podobno podchodzi bardzo profesjonalnie i nie raz slyszalam ze jestem szczesciara ze do niego trafilam bo babki mowily ze u lekarza liczy sie wlasnie konkretnosc i profesjonalizm a nie jak u tego drugiego usmiech i pogaduchy.
To tyle co ja sie wywiedzialam narazie...............;-) pozdr i do nastepnego......
 
Czesc Babeczki
:tak: Dzieki za gratulacje, zapraszam do odwiedzin w kwiaciarni szczegolnie od 2 do 3 - mam wtedy lunch, mozemy sie w tym czasie wybrac na kawe i pogadac.
Zapraszam i pozdrawiam
 
Czesc Babeczki
:tak: Dzieki za gratulacje, zapraszam do odwiedzin w kwiaciarni szczegolnie od 2 do 3 - mam wtedy lunch, mozemy sie w tym czasie wybrac na kawe i pogadac.
Zapraszam i pozdrawiam
w ktorym miejscu ta twoja kwiaciarnia??? dobrze ze opisalas cala procedure w tutejszym szpitalu bo moj malzonek gotow byl by zrobic niezle zamieszanie :angry::angry::angry:ze nie przyjmuje mnie lekarz ktory jest wyznaczony hhahaha :-D:-D:-D
 
nie ma problemu, polecam sie na przyszlosc :-) ja sama bylam gotowa zamieszanie zrobic czlowiek taki nie pewny tutaj co jest grane i czego sie spodziewac ja mam farta bo kolezanka w pracy tez jet w ciazy no juz w 9mcu ale wszystko o dniej na bierzaco wyciagam :tak:, a kwiaciarnia naszej kolezanki jest zaraz na przeciwko poczty. pozdr
 
reklama
aaa kochane zapomnialam spytac: czy na drugie usg termin wizyty dostalyscie poczta(tak jak na pierwsze bo do mnie przyszedl list z wyznaczona data i godz) czy musialyscie moze dzwonic do szpitala i sie umawiac??? i czy ktoras chodzila moze tu do szkoly rodzenia............??? :happy:
 
Do góry