reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żywienie Bliźniaków/Trojaków od cycusia, przez butelkę do "dorosłego" jedzenia

reklama
ja zaczęłam jak mieli skończone 4 miesiące :)
A teraz z nowości my wszystko jemy łyżeczką butelki nie chcą za cholere...więc nawet kolacja jest łyżeczką wiem że troszkę wcześniej ale miałam dość histerii przy jedzeniu, a tak pieknie zjedzą odpoczną kąpiel i aaa spać...
 
Używam smoczkow avent, czy moim pannom moge zmienic na 3 rozmiar? Bo mleko z kleikiem nie bardzo leci ale nie chce zeby sie zaksztusily.
 
Nie dodaje do kazdego posilku, tylko na noc, moja siostra dawala zeby troche zoladek oszukac bo za duzo jedza ilekarka tez mowila ze za szybko przybieraaja i ze tak mozna sprobowac raz na jakis czas, jak zobacze ze brzuchy bola to nie bede dawac proste
 
O to chodzi coby sie troche zapchal ten maly brzuchol na noc i zeby troszke dluzej spala a nie jadla nieraz co 2 godz
 
No i tu jest roznica moje nie sa wczesniakami i jak mi mowia ze za szybko przybieraja to chyba nie klamia i pediatra i neurolog, moze u Was sa inne poglady na temat jedzenia w koncu na drugim koncu Polski mieszkasz, moje juz podwoily swoja wage.
 
reklama
Mamuski dostalam dla swoich dziewczynek herbatke malinowa z dzika roza ona jest niby po 4 miesiacu,czy czekac jeszcze te 2 tyg czy mozna im juz dawac po troszku??
 
Do góry