reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Dobry wieczór, dziewczynki. :tak:
Ale mi brzuszek wyskoczył. Jak "naciskam" to czuje jakbym ściany macicy dotykała, tak twardo. :szok::-D
Mąż śpi, córa nie śpi to i ja nie śpię. Jakoś mała nie może zasnąć, nie dziwie jej się. Tez się czuję "obco" w tym łóżku. Ile już stron! A ja tylko znikłam na serial, mycie córy i kolacje (nie powiem, była obfita. ;PP)
Mówię wam dziewczyny, niedługo będziemy produkować 100 stron na godzinę. ;-):-D:-D
 
reklama
Kerna, a może jednak masakra ciążowa nas nie czeka? Ja teraz też żadnych uciążliwości a w poprzedniej ciąży to jeszcze nie wiedziałam , ze jestem w ciąży( dowiedziałam się na początku 4 tyg. ) a już reagowałam na zapachy jak pies policyjny na lotnisku. I zapachy które dotąd lubiłam powodowały mdłości. Teraz nic...Więc może będzie nam to oszczędzone?
Może mądra matka natura nie katuje przy kolejnej ciąży uwzględniając, że przecież muszą zostać jakieś siły do opieki nad dwunożnymi krasnalkami?;-)

Co do moderatorstwa to ja popieram kandydaturę Kerny i Julki z prośbą błagalną o pilnowanie ładu i porządku. Jesteśmy tu niespełna miesiąc a już mamy naprodukowanych tyle wątków, na dodatek wiele z nich wkrótce umrze śmiercią naturalną- zachcianki. Za to pojawi się wiele potrzebnych: wyprawka dla maluszka, przygotowania do szpitala....i tak sobie myślę, że jeśli nie wprowadzimy jakiegoś systemu wątków to szybko zrobi się bajzel w którym trudno będzie odnaleść informacje gdy są potrzebne.
Proponuję utworzenie wątku:
Wyniki, badania , u lekarza- gdzie można znaleść prawidłowe wyniki na toxo itd.
Zakupy- czyli to co kobitki lubią najbardziej:tak:
Przepisy prawne: L4, becikowe, dodatki socjalne, Zusy i inne- z czasem te sprawy zdominują nasze rozmowy
Wyprawka dla malucha i wyprawka do szpitala- pamiętam, że w 1. ciąży rady doświadczonych mam były dla mnie nie do przecenienia
Wątek kulinarny- bo my tu gadu gadu, a jeść i gotować czasem trzeba:-D

Co o tym myślicie dziewczyny? Może zanim założymy jakiś nowy wątek skonsultujemy to z resztą dziewczyn? W końcu to " nasz domek" i miło jak jest porządek i łatwo coś znaleść:-)

Jeżeli sąsidzicie ,ze mj wątek jest nie potrzebny i zaśmiea forum to proszę go skasować!
A swoją drogą wyprawka i przygot. do szpitala też umrze smiercia naturalną!!
 
Witam z ranka, coś nie mogłam już spać pomimo iż mam urlop.
Dziś wizyta u ginekologa na 15 dam znać pewnie późnym wieczorem bo zanim mnie przyjmie to godzina zleci.
Co do wyprawki to zapewne zacznę kolekcjonować jak na L4 pójdę bo pracując na nic nie mam czasu. Zresztą inaczej podchodziło sie do tego tematu w 1 ciąży a inaczej w 3 ;)
Teraz muszę moje dwa brzdące na wiosnę obkupić bo porosły mi strasznie.

A co do brzuszka to mąż wczoraj stwierdził że już widać, niewielki ale jest ewidentnie :)
 
Ja również wpadłam na krótko przed wyjściem do pracy, dlatego nie dam rady w tej chwili poczytać Waszych postów.

Dziewczyny... u mnie nadal mega mdłości + całowanie kibelka :baffled: Wczoraj myślałam, że nie dam rady iść do pracy ale jakoś się zmusiłam. Dzisiaj w tej chwili jest lepiej. Zaraz wezmę prysznic to jakoś pójdzie. Dobrze, że jutro mam wolne.

Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego dnia!
 
Witam się mamy z rana. Obsypało nas śniegiem :wściekła/y: a już myślałam o wiośnie:-D Czujemy sie dobrze i powoli kończymy 6tc:-) .Miłego dnia rzyczę:tak:
 
Dzień Dobry Dziewczyny, ja z pracy. Samopoczucie dobre, tylko niestrawnośc chyba jakaś :( Kawka się popija i powiem Wam w tajemnicy (ciiiiii) że chwilowo nie mam co robic także mogę Was podczytywac :) Jutro i pojutrze mam urlop <hura> i wyjeżdżamy z Wężem troszkę się pobyczyc, malca podrzucamy dziadkom a my będziemy leniuchowac :-) Ale dziś jeszcze popiszę trochę ;-)
 
reklama
Do góry