reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
Justme dzięki!:) Dresy teraz nosi na 2-3 latka (98 cm), niestety potrzebuję większe:happy2:.

Ja zaszalałam, bo Młody powyrastał mi ze spodni i bluz, złożyłam ogromne zamówinie w next i przyjaciółka ma mi je przywieźć z Anglii pod koniec sierpnia:.
Nadia jest wlascicielka chyba polowy kolekcji jesiennej z next:-( Co bardzo nadszarpnelo moj budzet:dry:Zakupy robilam juz od lipca,zeby tego az tak bardzo nie odczuc,tym bardziej,ze druga corka nagle stala sie bardzo wymagajaca w kwestii ubran i butow:baffled:Dla Nadii zostaly tylko lub az buty,ale tylko zimowe.Skompletowalam juz cala wyprawke do przedszkola,bo od wtorku zaczyna dni adaptacyjne,2-3 godziny dziennie.Z kolei Julka to ciagle sprawa otwarta :baffled:Zaczal sie ten wiek,kiedy trzeba;-) miec wszystko najlepsze i oczywiscie firmowe,bo jest presja ze strony rowiesnikow:no:
Ja jutro bede w h&m,jak cos,to pisac...
 
Agnieszka widzę, że u ciebie się już zaczęło, moja córa jeszcze nie na tym etapie, na razie to ja przejawiam większe zainteresowanie stanem jej szafy niż ona :-p


Wczoraj byłam w Manu, ale jakoś nic mi w oko nie wpadło aż tak żeby kupić.
 
Nadia jest wlascicielka chyba polowy kolekcji jesiennej z next:-( Co bardzo nadszarpnelo moj budzet:dry:Zakupy robilam juz od lipca,zeby tego az tak bardzo nie odczuc,tym bardziej,ze druga corka nagle stala sie bardzo wymagajaca w kwestii ubran i butow:baffled:Dla Nadii zostaly tylko lub az buty,ale tylko zimowe.Skompletowalam juz cala wyprawke do przedszkola,bo od wtorku zaczyna dni adaptacyjne,2-3 godziny dziennie.Z kolei Julka to ciagle sprawa otwarta :baffled:Zaczal sie ten wiek,kiedy trzeba;-) miec wszystko najlepsze i oczywiscie firmowe,bo jest presja ze strony rowiesnikow:no:
Ja jutro bede w h&m,jak cos,to pisac...
Ciekawe czy facetów też to dotyczy:sorry2:?
Agnieszka ty zamawiasz cały czas ze strony intermetowej? Bo mnie nie chce wchodzić płatność. Zastanawiam się czy to nie dlatego, że karta jest na moje nazwisko, a konto na męża (ja jestem tylko upoważniona). Finalnie zawsze ktoś ze znajomych przyjeżdża z uk i mi przywozi albo zamawiam w halensie, ale tam wybór skromny. Czy jakbyś kiedyś robiła zamówinie, bliżej zimy, to mogłabym się podczepić? Dałabyś znać na forum, że zamawiasz?
 
Szalejecie dziewczyny:-D

Ja dzisiaj bujnęłam się do Tesco i kupiłam Jagodzie dwie koszulki z długim rękawem i jedną z krótkim za 8,70, a Jaśkowi spodenki dresowe dwie pary i dżinsy na gumkę do przedszkola, bo nie miał żadnych. No i jeszcze 3 koszulki z długim rękawem. Zapłaciłam za te 9 sztuk 112 zł:tak:, więc takie zakupy lubię.
Muszę jeszcze koniecznie zahaczyć o ciucharnię,bo dawno nie byłam.
No i pewnie via allegro dokupię Jaśkowi jeszcze ze dwie pary spodni dresowych ale bez ściągacza, bo te co ma są niestety z, a nie lubię:sorry2:
 
Ciekawe czy facetów też to dotyczy:sorry2:?
Agnieszka ty zamawiasz cały czas ze strony intermetowej? Bo mnie nie chce wchodzić płatność. Zastanawiam się czy to nie dlatego, że karta jest na moje nazwisko, a konto na męża (ja jestem tylko upoważniona). Finalnie zawsze ktoś ze znajomych przyjeżdża z uk i mi przywozi albo zamawiam w halensie, ale tam wybór skromny. Czy jakbyś kiedyś robiła zamówinie, bliżej zimy, to mogłabym się podczepić? Dałabyś znać na forum, że zamawiasz?

Ja zamawiam bezposrednio z next (z polskiej strony).w halens juz sie nie oplaca,bo jest duzo drozej niz na polskiej stronie w next.Przykladowo w halens sa rzeczy drozsze od 5 do 20 zl,a nawet i wiecej na jednej rzeczy.Przesylka z next przychodzi w ciagu trzech dni roboczych.Na pewno ze dwa razy we wrzesniu bede zamawiac w next buty,takze daj znac kiedy i co potrzebujesz,podejrzewam,ze i w pazdzierniku tez bede domawiac,bo nie wszystkie rozmiary sa jeszcze dostepne i trzeba czekac.Takze w razie czego czekam na info od Ciebie
 
reklama
z racji tego że są na majówkach drobniejsze dziewczynki może któraś będzie chętna spodnie materiałowe rozmiar 104 5.10.15 młoda nosiła je kilka razy kupione na wiosnę.




Uploaded with ImageShack.us
 
Do góry