reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
koriander- jakaś infekcja, katar i brzydki kaszel, narazie bez antybiotyku, mam nadzieję, ze się nie pogorszy.


straciłam dzisiaj cierpliwość, nawrzeszczałam na Łukasza i na Sylwię :-:)-:)-:)-:)-(
 
koriander- jakaś infekcja, katar i brzydki kaszel, narazie bez antybiotyku, mam nadzieję, ze się nie pogorszy.


straciłam dzisiaj cierpliwość, nawrzeszczałam na Łukasza i na Sylwię :-:)-:)-:)-:)-(


Jesteśmy tylko ludźmi o ograniczonej cierpliwości, mi też się zdarza "warczeć" na Kamila. Niestety wraz z maluchami nie rodzą się pokłady cierpliwości :-D
 
Było mineło :-) maluchy nie pamiętają a Ciebie to jeszcze trochę poboli :-( znam to z włsanego doświadczenia.

Mnie od wczoraj mdli jak diabli po niemal każdym posiłku, zresztą jak nie zjem to też chyba może nawet bardziej. Mój już się cieszy jak wariat, ale ja się obawiam że to może być coś poważniejszego, może wrzody na żołądku lub coś w tym stylu. Jak myślicie??
 
Ostatnia edycja:
Kasiek wazne ze wiesz co jest grane, i lekarze tez sa bardziej poinformowani! bedzie dobrze i dbaj o siebie i fasolke:)

Anecznik
kurcze trzymam kciuki! ewelntualnie kiedy mozesz testowac?:) ciaze trzeba brac pod uwage:)

Zyrraffka
kochana, jestesmy tylko ludzmi,mozemy jedynie popracowac nad soba...nie tobie jedynej to sie zdarzylo,glowa do gory:) wynagrodz im to swoja miloscia , kazdy ma chwile slabosci.
 
Było mineło :-) maluchy nie pamiętają a Ciebie to jeszcze trochę poboli :-( znam to z włsanego doświadczenia.

Mnie od wczoraj mdli jak diabli po niemal każdym posiłku, zresztą jak nie zjem to też chyba może nawet bardziej. Mój już się cieszy jak wariat, ale ja się obawiam że to może być coś poważniejszego, może wrzody na żołądku lub coś w tym stylu. Jak myślicie??

są dwa wyjśćia:
1. ciąża

2. ciąża "urojona"- ja się starałam o dzieci to zawsze przed miesiączką miałam wszystkie objawy ciążowe :-D

trzymam kciuki :tak:
 
Ostatnia edycja:
Anecznik - ja mam tak samo, i to nie są wrzody :sorry:

Zyraffko - nie przejmuj się kochana, ja często mam tak a zwłaszcza teraz, jestem strasznie nerwowa... ale dzieciaczki szybko zapominają i chcą się tylko tulić :tak: Damiś tak ma
 
reklama
Dzięki dziewczyny ja jednak podejrzewam podrażnienie żołądka, bo testowanie dopiero za tydzień więc za wcześnie na mdłości :-D Mój już stwierdził że tak szybko mnie mdli bo to bliźniaki :-D wie jak podnieść mnie na duchu :-)

Młody dziś zrobił awanturę w przedszkolu :-( nie było jego pani i nie chciał zostać. Mam nadzieję że od poniedziałku znów będzie jego pani (zresztą też ją bardziej lubię :-) )
 
Do góry