reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY - dla nas i dla maluszkow

reklama
Mi się marzy pokupować trochę sukienek i różowych bibelotów ale może nie będzie mi dane a dla chłopca mam nadmiar ogromny rzeczy wszelkiej maści po dwóch boyach to cała bateria ciuszkow i akcesoriów.
 
Co do łóżeczek, to ja kupiłam jedno w poprzedniej ciąży - a dokładnie to łóżeczko dostawne.
Wygląda mniej więcej tak:

indeks.jpg
 

Załączniki

  • indeks.jpg
    indeks.jpg
    5,8 KB · Wyświetleń: 80
Ja po niuni dużo rzeczy oddałam, troche sprzedałam i troche mam. To co zostało też musze przesegregowac, to co się przyda zostawić, a to co nie, oddać. Także czeka nas kompletowanie całej wyprawki, ale to sama przyjemność, więc już sie nie moge doczekać.:tak: Wczoraj byłam na zakupach i w H&M korciło mnie żeby kupić komplecik, ale ocknęłam się i nie kupiłam, nie chce kucic losu, zaczne kupować w 2 trymestrze. A mianowicie taki komplecik wpadł mi w oko ;)
Product Detail | H&M DK
 
Ostatnia edycja:
fajny pomysl z tym dostawnym lozeczkiem ale jak zobaczylam ceny na allegro (tylko nowe) to zbladlam ... imho za 70 to bym sie pokusila ale za 420 to dziekuje ... mam duze lozko 180x200 pomiescimy sie i we czworke (mloda ciagle depta do nas w nocy nie wiem czy uda mi sie oduczyc ja do czerwca tego zwyczaju ... )
 
reklama
Pietrucha To masz oko do udanych transakcji. Mea osi no ja się bałam spać z małą w jednym łóżku, karmiłam póltora roku byłam niewyspany mega i byłoi by wygodniej mieć młodą przy sobie i sobie podsypiać. Jednak mnie zraziła kampania, którą widzaiałam w tv, i powiedziałąm nie ma mowy. W nocy wstwałam siadałam na fotelu i kramiłam i tak przez póltora roku. MOja przyjaciólka też śpi od urodzenia z małą kupiła piękne łożeczko tylko mała w NIm nie śpi, bo się rozkręca w Nim i nie ma mowy na zaśniecie w łóżeczku, a moja ładnie mi spała , póżniej jak zaczęła dreptanie to do nas przechodzila i się nauczyła spania z nami ale to było już roczne dziecko. Drugi malucha napewno będzie spał w łóżeczku.
 
Do góry