reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY - dla nas i dla maluszkow

reklama
No to kupiłam bodziaki w Tesco, promocje 50% :D
3-pak 0msc (11zł) i 5-pak 3-6 msc (20zł) :

DSC_1482(1).jpg
DSC_1485.jpg
 

Załączniki

  • DSC_1482(1).jpg
    DSC_1482(1).jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 87
  • DSC_1485.jpg
    DSC_1485.jpg
    16,5 KB · Wyświetleń: 83
Świetne!!!!!!!!! mnie póki co mąż odciąga i prowadzi szerokim łukiem od stoisk z ubrankami :confused2: a ja tak już bym chciała coś kupić. Wszystko jest takie śliczne. Ostatnio mówiłam mu, że musimy zacząć pokoik urządzać, że mebelki chciałabym kupić w styczniu itp...i że lepiej tak kupować na raty, bo wydatki się w czasie rozłożą. A mąż do mnie "to będziemy odkładać kasę i kupimy wszystko w czerwcu" więc ja już się wkurzyłam i powiedziałam mu, że do czerwca to ja nie zamierzam czekać... a skoro od razu zakłada, że coś może pójść nie tak to mebelki poczekają na następna dzidzię. Kurde no może nie powinnam tak mówić, sama jestem ostrożna z cieszeniem się, no ale jego podejście mi w ogóle nie pomaga. Rozumiem, że też się bardzo boi, no ale musimy przecież wierzyć w nasza fasolkę.
 
Tekla - bo faceci są praktyczni... Ty sobie wyobraź, że ja nie dawniej jak przedwczoraj miałam bardzo podobną rozmowę z moim mężem !! Dosłownie jakbym o nas czytała. Też stwierdził, że wszystko naraz się kupi. Na początku stwierdził, że za 10 miesięcy, na co spytałam go, czy myśli że ja jestem w słoniowej ciąży czy co ? On się w ogóle nie przejmuje, w ogóle jakby do niego nie docierało nic, tak jakby na luzaku wszystko... I mówi, że przecież spokojnie, póki co jestem w ciąży... On wie, że ja już bym grzebień chciała kupować (to taka nasza historia, jak w 5 miesiącu ciąży z Wiktorem kupiłam zestaw szczotka i grzebień do włosów dla noworodków, a dzieciaki oba łyse się urodziły i łyse przez dwa lata były - anegdota rodzinna z tego się zrobiła). Tak czy siak, mamy czaaaas, ze spokoooojem... A ja już tez bym chciała pomału gromadzić, bo wiem jaki to będzie jednorazowy wydatek.
Też mnie wczoraj odciągał od działu dziecięcego w Tesco, więc dziś rano wsiadłam w samochód i pojechałam sama :-)
 
Wanda, wydatek wydatkiem, ale w czerwcu tydzień czy dwa przed porodem nie wyobrażam sobie wszystkiego kupować, skręcać, prać, prasować układać... :-D och Ci faceci. Zero wyobraźni.
Ciąża słoniowa hahaha padłam, pewnie podzielił 40 tygodni na 4? :-D no tak... ale skąd oni mogą wiedzieć takie rzeczy jak to, że pierwsze cztery tygodnie to czas między ostatnią miesiączką, a tą która nie nadeszła :rofl2: a historia z grzebieniem już mnie na łopatki rozłożyła. Normalnie humor mi poprawiłaś ;* hahaha. A co do zakupów to chyba też tak zrobię. Pojade sama i coś kupię :tak:
 
Wanda Dobre z tym grzebieniem, ale się uśmiałam:-D U mnie mała też się urodziła z paroma włoskami na krzyż, ale szczotka i grzebień też były.:-D Mój na szczęście na razie nic nie mówi, ale pewnie jakbym wróciła z zakupów z czymś dla dziecka, to by to odpowiednio skomentował.;-) A co do wyprawki to na bank mu się tez nie będzie spieszyło, najgorsze jest to, że czeka nas przeprowadzka, a nie wiemy ile nam zajmie znalezienie mieszkania.:huh: Mam nadzieje, ze max do kwietnia, ale to takie duże MAX., bo pozniej nie wiem kiedy urzadzimy wszystko dla dzidzi, wiec jestem dobrej mysli.
Ja chciałam w lutym-marcu (zależy kiedy pojedziemy do PL) zacząć kupować takie mniejsze rzeczy typu ciuszki, smoczki, pieluszki itp., po prostu małe bzdety które zmieszczą nam sie do auta jak będziemy jechać z PL, a reszte bede zamawiac przez int. i firma kurierska nam bedzie przywozic. Taki mam na razie plan, zobaczymy jak będzie w praktyce.;-)
 
Wanda w pierwszej chwili, pomyślałam a nie za wczesnie na takie zakupy, ale cena taka atrakcyjna,że chybaja pobiegnę i kupię taki zestaw. Dzięki za fotki i za namiarki:)
 
Wanda dobre te 10 miesiecy haha

U mnie maz nic sie nie wtraca do zakupow:-) chodz czasem bym chciala zeby bardziej sie zaangazowal:-) ja zamierzam od stycznia zakupy robic co miesiac po trochu. Zamierzam zupki juz kupowac, pampersy, butelki pomalu i spokojnie :-)
 
karolq to jest świetny pomysł... Ja też tak planuję, żeby już w nowym roku kupować, teraz to chciałam po prostu cokolwiek kupić :-) chociaż przeceny po lecie jeszcze chyba są,a nam właśnie cienkie ubranka pewnie będą potrzebne... Do takich zakupów będzie bardzo przydatna ta strona z promocjami, którą ktoś wstawił.
 
reklama
Wanda dokladnie z tej strony korzystalam przy corci. A z ciuchami poszaleje jak dowiem sie jaka plec bo na dziewczynke mam chyba z 7 kartonow ciuchow a dla chlopca malo wiec cierpliwie czekam no i w 1 ciazy bardziej niecierpliwa bylam:-) teraz jakos tak na spokojnie
 
Do góry