reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY - dla nas i dla maluszkow

Anna piękna ta sukienka! tak się składa, że w maju będzie w rodzinie komunia i też będę musiała coś kupić, bo pewnie brzuszek już duży będzie :) dzięki bardzo, sama bym nie znalazła tak fajnego sklepu :)
 
reklama
Meaosi doskonale znam tego sprzedawce. Szwagierka tam pracuje i za wysylke placic nie musze:-) latem kupilam 2 stroje kapielowe za 19 zl chrzesniakowi bluzke za 4zi i 10.;-).
 
Polecam dziewczyny stronkę PromoBaby.pl

Bardzo fajna stronka, myślę, że podeślę ją mężowi jak tylko oswoi się z tematem, że będzie dziecko :-D
On jest najlepszy w szukaniu promocji...


Anna - piękna sukienka !!

Megami - u mnie dokładnie tak samo, poprzednie dwie ciąże były zimowe, teraz w zasadzie letnia... Jakże się cieszę, że będę mogła z dumą brzuchola prezentować jak będzie ciepło :tak:


Ja nie mam totalnie nic... w dodatku chyba będę musiała zrobić przemeblowanie w domu. Póki co w miejscu przyszłego łóżeczka stoi moja bieżnia... To będzie kompletna zmiana wszystkiego, dosłownie wszystko do góry nogami stanie hehe..
Jeśli chodzi o ubranka - uwielbiam H&M i jak tylko będę tam w najbliższym czasie to kupie ten komplet:
hmprod.jpg
Strasznie mi się podoba... i jest zielony, pasuje do żabki i męskiej i damskiej ;-)
 

Załączniki

  • hmprod.jpg
    hmprod.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 115
Jeśli chodzi o ubranka - uwielbiam H&M i jak tylko będę tam w najbliższym czasie to kupie ten komplet:
Zobacz załącznik 590065
Strasznie mi się podoba... i jest zielony, pasuje do żabki i męskiej i damskiej ;-)

Ja to chyba bede musiala drugie lozeczko kupic... i bedzie po rowno jedno dla meza drugie dla mnie ... szkoda ze maz raz na dwa tyg na weekend jest :///

WAnda komplecik super, ja mam podobny z biedronka :) Tylko krotkie nogawki/rekawki + do tego skarpetki z biedronami :)

aha i oczywiscie skarpety :
Zobacz załącznik 590069
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, przepraszam, że nie w temacie, ale musiałam to napisać... Wanda - u mnie tez w miejscu łóżeczka stoi obecnie moja bieżnia :-D pokoik jest jak na razie całkowicie niewykończony. Trzeba panele położyć, poszpachlować, poszlifowac pomalować itp... ale póki co jest tam nasza "siłownia" męża gryfy, ławeczka i moja bieżnia... dokładnie w miejscu gdzie będzie łóżeczko.

A wracając do tematu przewodniego wątku... dziś mi wpadło w oko takie łóżeczko na allegro:
1.jpg2.jpg

Ten grawerowany mis mnie urzekł :-D
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    32,5 KB · Wyświetleń: 66
  • 2.jpg
    2.jpg
    54,6 KB · Wyświetleń: 78
sama chcialam takie lozeczko, ale bylam w irlandii i nie bylo takich.
A pozniej w polsce jak musialam kupic tutaj to juz nie myslalam o wygladzie.

ten 'grawer' jest naprawde fajny - ale kolezanka miala takie lozeczko i musial jej maz troche papierem sciernym 'podslifowac' bo byl ostry 'na rogach' - moze to zalezy gdzie sie kupuje - ale warto zwrocic na to uwage.
 
reklama

Cała ta seria jest świetna !! Na body też pewnie się skuszę.


Gąska - no nie dziwię Ci się w ogóle, ja ostatnio, jeszcze nie byłam w ciąży, byłam tam z dzieciakami i pokazuje im ten komplet, a moja córa na cały sklep: Oj mama, nawet nie jesteś w ciąży, nie mamy trzeciego dziecka, chodź, idziemy dalej :-)


Tekla
- haha, no to się udałyśmy z tymi bieżniami... Muszę wynieść do piwnicy, tzn muszę zlecić to mężowi i komuś jeszcze. Ja już w głowie mam plan, ale nadal czekam, aż do męża dotrze hehe Łożeczko super. Ja oczywiście nie mam już żadnego... chociaż może gdzieś na strychu u moich rodziców coś by się znalazło. Jeśli dałoby się porządnie wymyć, to tylko nowy materac i gotowe :-)
 
Do góry