reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY - dla nas i dla maluszkow

ja mam tego rogala malego niewiem jaki jest ten na zdjeciu. Ale maly mi sluzyl do karmienia idealnie a jak mala wyrosla to u nas jest to zwykla poduszka super;) zawsze z mezem sie kluce kto na niej ma spac;P bardzo wygodna;)
 
reklama
ja mam bardzo podobną jeszcze od pierwszej ciąży i była idealna szczególnie na końcówce ciąży i potem do układania dzieci, moja nie była tak mocno pozakręcana, bardziej prosta ale uwielbiałam ją, teraz jeszcze czeka na swój czas.
 
Ja uzywalam podobnej - znaczy moja byla prosta bez zadnych zawijasow i byla super rozwiazanem. Niedawno -2, 3 dni zanim sie dowiedzialam ze w ciazy jestem ja schowalam :-) musze teraz znowu ja wygrzebac :-)

Pozniej sprawdzila sie jak corka siedziala, miala swoj kacik zrobiony i na laczeniu sciana-podloga mialam ta poduszke zamiast ukladania kocow.

P.S.
dzis w nocy myslalam wlasnie o poruszeniu tematu tej poduchy na forum :-)
 
Emotion biedronkowy strój słodki :-)
Tez się właśnie zastanawiałam nad kupnem tego rogala, tylko nie wiem właśnie jaka wielkość wybrać, z tego co czytalam to SA to rogale 3 w 1 tzn: poduszka do spania dla ciężarnych, a później przydaje się właśnie do karmienia lub jako kojec dla malucha do lezenia a pozniej do siedzenia :-) . ja chyba kupie taka 170 cm.długości.
 
Emotion a czym masz wypełniona? ta co zamówiłam, to jakies kulki ma w srodku i zastanawiam sie czy to nie bedzie trzeszczes:eek:
 
reklama
musze sie wam pochwalic jak sie obkupilam :) 3 tuniki, 2 pary spodni ciazowych, 2 koszulki, rozpinna koszula w krate i sukienka z dzianiny :) wszystko za laczna kwote jakis 120 zl :) koooocham allegro :) jeszcze poluje na plaszczyk zimowy (aktualnie jest za jakies 30zl :) i spodniczke czarna :)
 
Do góry