reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękna w ciąży i po

reklama
pomierzyłam się i poważyłam
54 kg, wymiary jak wyżej, z wyjątkiem bioder, teraz jest 83 cm i talii-71 cm:-)
 
hahaha a ja wpisałam 168cm i 51kg i wyskoczyło mi :
Daleko Ci do ideału. Dla wzrostu 168 idealna waga musi wynosić od 52 do 66.5 kg. Muszisz wprowadzić wartość z tego przedziału, aby zobaczyć idealne wymiary.
 
ESTRAGON super wymiary :-) gratulacje :-)Jesteś bardzo szczupła w biodrach :-) dla porównania podam swoje aktualne aktualne wymiar:biust 94,talia 68, biodra 86.Talia 60 cm dla mnie nieosiągalna,chyba,że dzieło chirurga plastycznego ;-)Waga podobnie 53-54 kg.Tylko jestem trochę starsza od Ciebie i po dwójce dzieci,więc chyba jest dobrze :-) Od przyszłego tygodnia zaczynam pilates,bo dostałam zielone światło od lekarza,ale bieganie zabronione chyba już na stałe,ze względu na serce.
 
Agnieszka ja nigdy nie miałam 60 cm w talii:sorry:, nawet jak ważyłam 49 kg, to brzuch zawsze mi odstawał. Taki typ sylwetki. Za to piersi masz większe niż ja!:rofl2:. Generalnie rzadko to się zdarza:-D.
 
reklama
Z tym biustem to tak mam,im więcej ważę tym większy biust ;-) mój rekord po urodzeniu Julki gdy ważyłam 64 kg i byłam karmiaca mama,to 108 cm w biuście.Długo miałam taki obwód ;-/później jak waga spadała to i obwód spadał ;-)
 
Do góry