reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy: czyli co polecamy i co odradzamy

ja puki co mam jeansy ciążowe, bo niestety stare są ciasne i niewygosnie mi, na pewno kupię ze dwie pary legginsów bo w nich najlepiej się czuję i bedą w sam raz na wiosnę i ang, lato ;-) adziś fundnęłam sobie koronkowy top w next, zamawiałam przez net więc mam nadzieję że fajny :tak:

pscółka i spółka fajne zakupy :tak: też planuję kupić rybaczki, muszę dziś coś poszukać na ebay-u.
 
reklama
A ja o kosmetykach. Nie znosze sie smarowac, ale od jakiegoś miesiąca bardzo sie staram i wieczorem stosuje oliwke babydream z rossmana. Jest fajna, podoba mi sie jej skład. Od kilku dni swedzi mnie biust, więc postanowiłam dołożyć smarowanie brzucha i okolic rano. Oliwką odpada, więc udalam sie po balsam na rozstepy dla ciężarówek do super pharm i ku memu zaskoczeniu wybór był niewielki, tylko ziaja i perfecta. Wzięłam to pierwsze i na razie jestem zadowolona. Bardzo delikatny zapach, szybko sie wchłania, nie lepi sie, a skóra jest po zastosowaniu miękka i nawilzona. Czy działa na rozstepy dowiem sie za kilka miesięcy. Wydaje mi sie, ze lepiej smarowac czymkolwiek niż wcale. A wy czym sie smarujecie?
 
A ja o kosmetykach. Nie znosze sie smarowac, ale od jakiegoś miesiąca bardzo sie staram i wieczorem stosuje oliwke babydream z rossmana. Jest fajna, podoba mi sie jej skład. Od kilku dni swedzi mnie biust, więc postanowiłam dołożyć smarowanie brzucha i okolic rano. Oliwką odpada, więc udalam sie po balsam na rozstepy dla ciężarówek do super pharm i ku memu zaskoczeniu wybór był niewielki, tylko ziaja i perfecta. Wzięłam to pierwsze i na razie jestem zadowolona. Bardzo delikatny zapach, szybko sie wchłania, nie lepi sie, a skóra jest po zastosowaniu miękka i nawilzona. Czy działa na rozstepy dowiem sie za kilka miesięcy. Wydaje mi sie, ze lepiej smarowac czymkolwiek niż wcale. A wy czym sie smarujecie?

ja używam jakiegoś angielskiego specyfiku kupionego tutaj, więc za bardzo nie pomogę, ale też jest fajny w konsystencji, i przyjemna jest skóra po nim, a czy pomorze to zobaczymy ;-)

przy pierwszym dziecku używałam z Pharmaceris i nie wiem czy to jego zasługa czy genów, ale rozstępów na brzuchu nie miałam żadnych :-)
 
Ja w pierwszej ciąży też używałam głównie kremu Pharmaceris oraz olejku Palmer's Cocoa Butter Formula for dry, itchy skin. Bardzo lubiłam też krem Iwostinu, miał piękny zapach. Ziaji też używałam. Smarowałam skórę brzucha kilka razy dziennie. Nie mam ani jednego rozstępu, ale moja mam też nie ma, więc to także kwestia genów.

Pod koniec ciąży miałam bardzo spuchnięte nogi i cellulit wodny. Pomagały masaże. To było zimą i nie wyobrażam sobie, jak będę wyglądała w takiej sytuacji latem :szok:
 
Pscółka - u mnie również podgrzewacz sprawdził się w 100%, szczególnie w nocy. Bardzo fajne zakupy zrobiłaś, daj znać jak do Ciebie dotrą.

Ja w pierwszej ciąży smarowałam się oliwką i balsamem z Pharmaceris i rozstępów brak. Teraz trafiłam na promocję Bio-oil i nie powalił mnie na kolana. Jak dla mnie jest mało wydajny i ciężko się rozprowadza. Dokończę go i wracam do zestawu z pierwszej ciąży.
 
rjoanka - jestem tego samego zdania, lepiej cokolwiek, byle regularnie. Ja też nie cierpię wszelkich kremów/balsamów. Kupiłam sobie Palmersa, ale tylko dlatego że miał opakowanie z dozownikiem :)

Generalnie bardzo polecam aptekę Gemini, mają naprawdę dobre ceny i szeroki asortyment, nie tylko apteczny. Ja tam kupuję wszystko, kosmetyki dla siebie, Szymka, smoczki, butelki, nawet płyn do płukania tkanin mają ten co używam dla Szymka, no i Szymkowe kaszki Holle (chociaż te akurat taniej mają na dodomku.pl). Odkryłam ją po porodzie i byłam w szoku, że w stacjonarnych aptekach są tak kosmiczne ceny, a umówmy się kosmetyków i lekarstw dla dziecka będzie sporo do kupienia.

Rybaczki chyba poszły sobie popływać, bo jeszcze ich nie ma :(

Za to przyszła spódnica i dwie pary spodni kupione na tablicy i na szczęście pasują jak ulał :)
Archiwalne: Spodnie i spódnica ciążowe firmy Branco Słupsk • Tablica.pl
 
reklama
Do góry