reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Ze Staraczek 2013

reklama
Ewka straszne uczucie rozstajesz się na kilka dni z jednym dzieckiem dl dobra drugiego i takie rozdarcie - jednoczesna radość, że kruszynka jest i smutek, że starszaka nie widzisz kilka dni. Ale do jutra juz nie długo. Dzisiaj się popłakałam jak z Nadia przez tel rozmawiałam.

Grzanka to trzymam kciukasy napewno dzisiaj się uda - maleństwo musi wyjść i koniec ;-)
 
Grzaneczko, nawet nie wiem jak ten balonik wygląda. Kciuki za szybki i łagodny poród:*

Mar-chew, zaraz Twoja kolej :)

Kinia, wiem co czujesz będąc z jednym maluszkiem w domu, a drugi dzieciaczek w domu. Ja cały pobyt w w szpitalu przepłakałam z tęsknoty za Oliwią, a jak jeszcze usłyszałam ją jak pyta gdzie mama jak rozmawiałam z mężem przez telefon, to nie można było mnie uspokoić. Ciesze sie, że jutro możecie wyjść.

Tekla, przecudny jest ten Twój Tymuś :*

Kasiula, jak się czujesz, a jak Zuzia?

Benfica, fajnie mieliście na tym zakończeniu :) duży chłopak z Gabrysia :D

Mycha, fajnie że napisałaś. Buziaki dla Was:*

Asicka, Madziulek, a co z Wami i Waszymi maluszkami?:*

Byłam dzisiaj ze starszą na bilansie i dostałam skierowanie do ortopedy, bo niby Oliwka prawą stope krzywo stawia no i do lokopedy, bo nie potrafiła powiedzieć "żaba" i "ryba". Lekarza zdaniem "r" powinna w wieku 4 lat ładnie mówić. To dla mnie głupota.
 
Ostatnia edycja:
Malus ja te z mloda u ortopedy bylam, bo koslawi stopki i kolana:/
4 latki niby powinny zaczac w tym wieku logopedy gdy maja problemy z mowa...przewaznie zajmuja sie tym w przedszkolu, moze popatrz w necie sama jak sie powinno cwiczyc i z nia sproboj :-)
No wlasnie zdalam sobie sprawe ze niebylam na bilansie mlodej
 
hej dziewczyny!!! nie wiem czy ktokolwiek mnie jeszcze pamięta, kiedyś miałam taki avatar

z188771451.jpg

ja Was wszystkie dobrze pamiętam i jestem bardzo ciekawa co u Was słychać!!!
nie mam pojęcia jak to się stało ale dopiero dziś trafiłam na ten wątek :zawstydzona/y:
ale jak to mawiają, lepiej późno niż wcale i teraz mam zamiar regularnie Was odwiedzać!
wielkie buziaki dla wszytskich, którzy mnie kojarzą i małe cmoki dla pozostałych :-)
 

Załączniki

  • z188771451.jpg
    z188771451.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 18
reklama
Do góry