reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Loka trzymam kciuki
Edysiek mój już 2 dzień spać nie chce(drzemki tylko) i malo je (wyje jak kojot, mamusia robi 120ml, a królewicz pije 50 ml i dziękuję za współpracę:szok: ). Obwiniam skok rozwojowy bo to nasz 11 tydzień:tak::tak:

Laski ja się wkur.... na kaszel starszaka i pognałam dzis do pulmonologa i co?? i okazalo się, że to raczej nie alergia, a niedoleczenie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Ropna wydzielina głęboko w nosie i wszystko zatrzymuje się na krtani- dlatego kaszel, zapalenie krtani, zatkany nos itd.....wszystko ładnie pięknie tylko po jaką cholerę pediatra faszeruje dzieciaka lekami przeciwalergicznymi, a do specjalisty nie wyśle???!!!!!! Mało tego wszelakie inhalacje które mieliśmy tylko zaleczały chorobę, a przy pierwszej lepszej okazji wszystko wracało........
A ze mnie dupa nie matka, że ja się wcześniej nie zorientowałam i nie poszłam do owej pulmonolog:angry::angry::wściekła/y::wściekła/y:
Ale nic to, dała leki i zobaczymy co to będzie-mam nadzieję, że już skończy się ten przeklęty kaszel:baffled:

Z nowości------od dziś ( tak od dziś:tak::tak:) jestem na diecie:-D:-D Bo 10 sierpnia chrzczę juniora i jakoś wyglądać trzeba:baffled:
 
reklama
Loka no i jak USG?

Milenka no to teraz starszak będzie popylał na rowerku:) Zgadzam się z dziewczynami że warto zainwestować w rowerek bo będzie na kilka lat:)

Marcia ja dziś też taka nijaka a Kubulek już niestety chyba przestawił się na tryb " nie śpię w dzień" robię sobie 15min dźemki:)
Dzięki Bogu w nocy śpi już po 6h i potem 3h i pobudka:)

Jotemko jak tam na "wolnym" z trójką?:)

Truskawkowa to życzę silnej woli ale nie takiej jak moja że robi ze mną co chce:)

Loka znajoma dietetyk mówiła że żeby przestawić dziecko na odpowiedni tryb nocny to należy zwiększyć dawki pokarmu przed snem a powoli zmniejszać te w nocy żeby je w końcu wyeliminować:)
 
Witam,
czytam, ale z pisaniem gorzej. Młody dziś ostatni dzień był w przedszkolu i mamy wakacje. Strach pomyśleć, co to będzie przez 2 miesiące ;)

Cieszę się, że z dzieciaczkami wszystko dobrze. Nasza ma jakiś katar paskudny :wściekła/y: czyszczę nos, ale ona już tego nienawidzi. Mam nadzieję, że to szybko sobie pójdzie.

Marcia spóźnione sto lat i wszystkiego najlepszego :)

Truskawkowa ja ćwiczyć zaczęłam, ale nie zawsze mam na to czas i siłę. Staram się być sumienna, ale różnie z tym bywa :zawstydzona/y:
 
LOKA kroczek dobrze pisze,ja na wieczór małej nie ograniczam,tak wyrobiła sobie czas jedzeniowy że akurat przypada przed 18 a o 20już wyje ze zmęczenia to dostaje następną flachę i śpi do po 4rano.Jeszcze sie przebudza w nocy ale daje smoka i zasypia.

TRUSKAWKOWA dobrze że mały zdiagnozowany w końcu i wiecie co leczyć,niestety lekarze bagatelizują często,byle leki dać a może przejdzie.

Mam dylemat,zarezerwowałam tydzień na morzem od soboty i mam wysłąć zaliczkę ale jakoś nie jestem przekonana,weekend ma być ładny a potem kiszka,zimno i deszczowo i co tam robić z dwójką dzieci:no:
 
witajcie :)

Loka no i jak USG?

Milenka no to teraz starszak będzie popylał na rowerku:) Zgadzam się z dziewczynami że warto zainwestować w rowerek bo będzie na kilka lat:)

Marcia ja dziś też taka nijaka a Kubulek już niestety chyba przestawił się na tryb " nie śpię w dzień" robię sobie 15min dźemki:)
Dzięki Bogu w nocy śpi już po 6h i potem 3h i pobudka:)

Jotemko jak tam na "wolnym" z trójką?:)

Truskawkowa to życzę silnej woli ale nie takiej jak moja że robi ze mną co chce:)

Loka znajoma dietetyk mówiła że żeby przestawić dziecko na odpowiedni tryb nocny to należy zwiększyć dawki pokarmu przed snem a powoli zmniejszać te w nocy żeby je w końcu wyeliminować:)

o super, to postaram sie dostosowac do tych wskazówek :)

USG ok - mózg jest :-D i rozwija sie prawidłowo. Pani od USG powiedziala ze dzieciom rutynowo przypisuja tu takie badanie bo pozniej juz tylko mozna przez tomografie lub rezonans.

U nas oki, nocka fatalna, zmykam spac. Milego dnia!
 
LOKA jednak obalam ten mit:crazy:,moja dziś pobudka o 1,30 i 5,30 mimo że na wieczór objedzona była.
Zmykamy na masaż.
 
Witam :-)
U nas nocka trochę lepsza. Córcia wstała dopiero o 3 na jedzonko a potem przed 5. Ale to pewnie dlatego, że wczoraj późno wróciliśmy z zakupów i trochę się wszystko opóźniło, zjadła i zasnęła dopiero po 21.

Zakupy udane, bo w końcu kupiłam coś dla siebie. Właśnie w H&M są wyprzedaże i znalazłam dla siebie 2 sukienki. Miała być jedna (na chrzciny), ale nie mogłam się zdecydować a mąż jak go pytałam to stwierdził żeby wziąć obie :tak: to wzięłam :-DW dodatku jestem zadowolona, bo bez problemu wchodzę w rozmiar 38.
Starsza oczywiście też wynalazła dla siebie kieckę, już jest na etapie że woli kupić ciuch zamiast zabawki.

Truskawkowa oby udało się w końcu wyleczyć porządnie starszego.
Jakoś nie pomyślałam, że to może być skok rozwojowy :eek: Tak te nasze dzieciaki szybko rosną, że dopiero co był jeden a tu już następny.
Właśnie doczytałam, że w czasie tego skoku rozwojowego (12 tydzień) mogą pojawić się kłopoty ze snem. Czyli chyba jednak skok.

Milenka z pogodą to jeszcze nie wiadomo, teraz mówią jedno a za tydzień będzie zupełnie inna.

L-oka super, że na usg wszystko wyszło ok.

A co do jedzenia to u nas różnie bywa. Czasem mała zje późno i to dwa cyce opróżni a i tak budzi się szybko w nocy, a innym razem nie. Akurat przy cycku ciężko nakarmić bardziej dziecko na noc. To chyba jeden z minusów karmienia piersią.
I mam pytanie do mam karmiących piersią. Wy też czasem zastanawiacie się z którego cyca ostatnio jadło dziecko a z którego powinno jeść teraz? Czy tylko ja jestem taka zakręcona :rofl2: :-D
 
Witam się i ja:)

Czuję się jakoś tak na okres:( Nie dosyć że rozlazła jestem na ciele to jeszcze to zatrzymanie wody przed okresem:confused2:

Kubulek dziś pospal 7h bez przerwy od 20 do 3 rano i potem jeszcze do 8 tylko z przerwa na kupe okolo 5:) A poza tym Kubus odkryl wzrokowo ze ma prawa piastke bo co chwila zacisnieta unosi przed buzke i zezuje sobie na nia doslownie:) Tak blisko ja sobie przed oczka przytyka ze musi zezowac:)

Ja się też pochwalę że wczoraj zaczęłam ćwiczyć:) Na razie bez diety bo nigdy tego nie robilam a poza tym uwielbiam jesc no i moze sie cos uda zrzucic:):tak: Motywujcie mnie kobitki bo inaczej nie wiem jak dlugo wytrzymam:)

Loka super ze usg ok. Kubus mial takie badanie jeszcze w szpitalu:tak:

Truskawkowa zdrowka dla Igorka:)

Milenka no zdarza sie ze dziecko najje sie i tak wstanie za 2h glodne. Kubulek tez musial przyzwyczaic sie do zwiekszonych ilosci jedzenia i dluzszego spania. W dzien to nie bardzo wychodzi bo szybko spala i znow jest glodny:)

Marcia jak samopoczucie?
 
Hej dziewczyny.
matko jak mi się dziś nic nie chce:eek:
Dopiero kawę pije.

Loka super, że wszystko u Was ok.
Edysiek no u nas problem ze spaniem w dzień jest. Teraz akurat śpi ale np w niedzielę tylko drzemki po 10 min.

Kroczku no ja mam nadzieję, że w końcu go wyleczymy bo ileż można kaszleć.

mało tego wczoraj zamówiłam restauracje na chrzest, a dziś muszę jechać i zmienić salę aby dzieci mogły wyjść na taras i ogród same...ehhh blondynka ze mnie....
 
reklama
wieczorna rozmowa ze starszakiem:happy:

ja: fajnie, że jesteście chłopakami-nie będziecie mi kosmetyków podbierać:tak:
Igor: Mamo, a tata też jest chłopakiem??
Ja: tak, tata tez jest chłopaloem
Igor: (po chwili namysłu)To wiesz, my będziemy tacie podbierać kosmetyki:-D:-D

koniec
 
Do góry