reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Madziula, mi przy crio na sztucznym cyklu w 10 dc endo wyszło, 6 mm i lekarz dał mi LEVITRE ( odpowiednik Viagry) i mi endo urosło przez 3 dni do 10 mm. Zapytaj sie swojego doktorka czy ma jakis plan jak endo bedzie słabe. Moze też by Ci to zaaplikował. Podobno wilelu osobą pomogło.
dopytam napewno... bo tak naprawdę to nie wiem jakie to endo będzie po tym wyciszaniu cholernym :angry: hehh
 
reklama
Madziula, mi też lekarz proponował viagrę, ale jednak nie było potrzebne. Podobno bardzo pomaga na endo, więc zapytaj lekarza.
w takim razie sobie viagrę, mojemu viagrę i na pewno naturals jak nic wyskoczy :-D ...a właśnie Kobietki.... jeśli dziś mam 16 dc, pęcherzyka żadnego nie widać, to w ogóle cosik tam urośnie jeszcze, czy raczej jak zacznę brać lutkę (10 dni), to organizm znowu się będzie przygotowywał na złuszczenie śluzówki po odstawieniu Lutki? jak to jest? bo już nic z tego nie kumam :no:
 
Anulla, bo ja sie juz pogubiłam to robisz samo USG bez krwi czy jak ? Bo napisałas ze pojedyńczych nie robią.

Madzia, zapomniałas dopisac do kalendarza- wizyta u genetyka na 14 pazdziernika u mnie

na dzień dzisiejszy robię usg i krew. Ale ostatecznie po usg podejmę decyzję co zrobię. Jeśli usg wyjdzie prawidłowe to chyba krwi nie będę robić. Mam jeszcze miesiąc na przemyślenie i do końca sama nie wiem co jeszcze zrobię. Najwyżej zapłacę 300zł, ale zrezygnuję z badania krwi.
 
Madziula ja nie odpowiem na to pytanie, bo ja brałam estrofem od 1-2dc. Z endo nie miałam problemów i miałam tylko 1 stymulację i na cyklu krótkim, więc praktycznie od razu dostałam zastrzyki. Następną stymulację miałam mieć na długim, ale narazie nie była potrzebna:) Dziewczyny podpowiedzą co miały długie protokoły:)
 
Anulla ale czemu boisz sie badania z krwi ? Jeżeli USG wyjdzie dobrze to warto zrobic krew , oni na tej podstawie obliczają to prawdopodobieństwo tych chorób spokojnie to nie boli :)

Madziula pomysl sobie tak ze to znak , ze uda sie przy sztucNym cyklu :) juz kciuki zaciśnięte :)
 
Madziula skoro teraz nie ma pęchola to jest to bezpieczny moment by brać lutke czyli progesteron. Gdy organizm ma skok progesteronu następuje druga faza cyklu czyli pęchol już nie urośnie. Później odstawiasz progesteron, jego poziom spada, tak jak w naturalnym cyklu i przychodzi @
Nie smutaj że teraz nie wyszło, następny cykl będzie kontrolowany, sam estrofem też stymuluje wzrost endo więc już wszystko pójdzie gładko :-)
 
reklama
Do góry