reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kasik liczysz tak- od transferu odejmujesz 19 dni i wychodzi tak jak bys miała @ w naturalnym cylku. Bo usg srednio wylicza ze owulacja wystepuje w 14 dniu do tego dodajesz 5 dni brania progesteronu i jest transfer. Ja miałam transfer później więc u mnie sie też nie zgadza.
Według moich obliczen jak by to był cykl naturalny to @ powinnas miec 6 lipca.I wtedy sie zgadza z obliczeniami lekarza.Ja miałam @ 2 lipca ale tak jak mówie transfer dopiero w 21 dniu cyklu.
 
reklama
dziewczyny 6 listopada mam badania prenatalne. To będzie 12t i 2 dzień. Mam nadzieję, że będzie ok. W sumie u mnie termin miesiączki i wg usg się zgadza, więc lekarz pytał o datę miesiączki. Już mam stresa :( A już podjęłam decyzję, że nie będę robić badań z krwi, bo się boję itd, a tu mam komplet badania za 300zł - usg i krew. Nie robią pojedynczego badania.
 
PAŹDZIERNIK:

03.10.2014 Olusia badania prenatalne
03.10.2014 Madziula 87 wizyta przed crio
03.10.2014 Jazzabell badania prenatalne

04.10.2014 Marikka wizyta przed crio
04.10.2014 Kristin@ podglądanko
08.10.2014 Medalikara prenatalne
08.10.2014 Kotuska wizyta u gina prowadzącego
08.10.2014 Kasik wizyta u genetyka
09.10.2014 KasiaMakaronik wizyta
14.10.2014 Hania wizyta
14.10.2014 Kotuska wizyta u genetyka
15.10.2014 Agaawa USG połówkowe
23.10.2014 Madziulka Rz wizyta u immunologa
23.10.2014 Anulla wizyta u gina prowadzącego
27.10.2014 Syllka badania prenatalne
30.10.2014 Kasik wizyta u gina prowadzącego

LISTOPAD:
06.11.2014 Anulla badania prenatalne



Dołączam fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
Kotuska ja miałam bardzo szybko punkcję bo już 10 dc. Odejmując od dnia transferu czyli od 23 lipca 19 wychodzi 4 a tak naprawdę @ miałam 9. Licząc tak jak Ty to dzisiaj skończył mi się 13 tc i weszłam w 14 a doktorek mówi, że to 12 tc :baffled:

Anulla nie ma się co bać, co ma być to będzie, przecież nie mamy na to wpływu, będzie dobrze, musi być :tak:
 
Kasik u mnie dr policzył tak ze dzień punkcji był dniem zapłodnienia i od tej daty wrócił sie o 14 dni wstecz. I chyba tak jest ok. Poza tym miedzy nami jest ponad 3 tyg. Różnicy a skoro ja zaczęłam 11 tydzień to Ty nie możesz byc w 12 tyg.
 
Ostatnia edycja:
Witam Kobietki piąteczkowo ;-)
.... tak czułam, że przez te plamienia moje endo będzie do kitu i tak było:laugh2: ...tylko 2 mm ma teraz w 16 dc (@ trwała 10 dni i ciągłe plamienia mam - więc jak miało się odbudować?) żadnych pęcherzyków - jajniki śpią! ...przekładamy crio na następny cykl, będę szła na Estrofemie (3x1 tabl.) od 2dc, także biorę wieczorkiem Lutkę 200 mg (2x1 dopochwowo) przez 10 dni - odstawiam - przychodzi @ (jak przyjdzie po tym wyciszaniu w ogóle):sorry2: i zaczynamy dalszą walkę - kolejna wizyta 14 dc :biggrin2:

Za wszystkie trzymam nieustająco mega mocne kciukaczki :blink:
 
Madziula, mi przy crio na sztucznym cyklu w 10 dc endo wyszło, 6 mm i lekarz dał mi LEVITRE ( odpowiednik Viagry) i mi endo urosło przez 3 dni do 10 mm. Zapytaj sie swojego doktorka czy ma jakis plan jak endo bedzie słabe. Moze też by Ci to zaaplikował. Podobno wilelu osobą pomogło.
 
Madziula, mi też lekarz proponował viagrę, ale jednak nie było potrzebne. Podobno bardzo pomaga na endo, więc zapytaj lekarza.

Kasik, wiem, że nie zależy od nas, ale mimo wszystko się stresuję. Mam nadzieję, że będzie dobrze. Nasze słabeuszki ładnie się rozwijają, to musi być dobrze :tak:
 
reklama
Anulla, bo ja sie juz pogubiłam to robisz samo USG bez krwi czy jak ? Bo napisałas ze pojedyńczych nie robią.

Madzia, zapomniałas dopisac do kalendarza- wizyta u genetyka na 14 pazdziernika u mnie
 
Do góry