reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

Moja koleżanka, która 5 lat temu zaliczyła wpadke, wybrała mnie na chrzestną i właśnie chrzciny były bardzo skromne. Jej i jego rodzice, ich rodzeństwo, chrzestni i to wszystko. I imporeza w domu była. Tort, trochę jedzonka i jakoś zleciało. I bardzo udane i fajne chrzciny to były.
Uważam, że bez sensu jest staropolskie "zastaw się a postaw się". A dziecko i tak z chrzcin nic nie pamięta.
 
reklama
Kurcze dziewczyny tak mnie bola jajniki, że aż mnie mdli. Jak to jest? Ból występuje już po owulacji czy przed? Zawsze taki mam właśnie w połowie tylko nigdy nie wiedziałam czy to juz po czy w trakcie.
 
No i oczywiście muszę sama odebrać badania bo mój nie da rady....ehh faceci, ależ oni się tym przejmują wszystkim..
 
Julka na facetów rzadko kiedy można liczyć.. często obiecują, gadają a jak co do czego przyjdzie to i tak trzeba samemu załatwić.
 
Mruva mnie też boli, siedzę i boli, chyba pójdę się przejść. Jesteśmy na tym samym etapie :) I też nie wiem czy to owu już czy dopiero się pęcherzyk zbiera w sobie ;) czytam że najczęściej boli prawy, ciekawe dlaczego.
 
Hej

Edytko, - teściówa na razie nic się nie odzywa. Ale pewno niedługo coś walnie ciekawego, godnego uwagi.

U mnie kurczak w sosie serowym i makaron. Sałata. Za 30 min muszę zjeść a później do pracy :-p

W czwartek fryzjer. Szybko mi włosy rosną. Dwa miechy jakieś 3 cm. Zimą tak zaszalały to jestem w szoku. Zresztą mi zawsze szybko rosły ale teraz to szok.

Zaczynam testy owu. Nie wiem czy tak samo wcześnie owu będzie jak ostatnio. Jak dziś już coś wyjdzie to codziennie. Bardziej dla celów statystycznych dla lekarza niż na zajście w ciążę. Myślę że mieszkając tu ciąża nie jest nam dana.
Zawsze coś się dzieje.
Jak nie mąż się rozłoży, to ja kolano załatwiłam i leki rehabilitacja, teraz te płuca przerwały naszą malutką nadzieję.

Na razie cieszymy sie wiosną i intensywnie szukamy mieszkania by odpocząć psychicznie.
Były pewne wydarzenia w życiu mojego M i wczoraj jak gadaliśmy przez tel jak byłam w pracy coś mimochodem wspomniałam, co w zeszłym roku się dowiedział o swojej matce. Skończył rozmowę M tak że żałuje że ona zrobiła wtedy następny ruch może było by mu lepiej.
Płakać aż chce się na to ale tak, jego matka jest beznadziejna i nie zasługuje na to określenie do matką jest się dla wszystkich swoich dzieci a nie tylko dla wybranych.
 
Dziewczyny cos mnie tknlo i spr te druga umowe o prace i myslalam, ze mam do konca macierxnynskiego czyli 16.04, a okazuje sie, ze do konca maja! Troche wiecej czasu ;-) male swiatelko w tunelu!
 
reklama
Do góry