reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomóżcie dziewczyny

Dołączył(a)
29 Maj 2014
Postów
1
Witam! Mam 23 lata i czteroletnią córeczkę, ale teraz okazało się, że znowu jestem w ciąży. Według moich obliczeń musi być to jakiś piąty tydzień, bo wiem dokładnie którego dnia kochałam się z moim mężem ponieważ możemy się kochac tylko raz w miesiącu, ale nie w tym rzecz chodzi o to, że jak na piąty tydzień mam duży brzuch. Czy to jest normalne?? Powiedzcie mi...
 
reklama
Lili991 zapewniam Cię, że każda ciąża jest inna. Z Julką ciążę miałam wpierw w piersiach, a po 6 miesiącu przeszła na brzuch i biodra, za to z Izą brzuch miałam praktycznie na dzień dobry :)
Pozdrawiam
 
Witaj,
jak najbardziej :) Na początku często są to wzdęcia,ale też po poprzedniej ciąży Twoje mięśnie brzucha nie są już tak mocne. Gratulacje :)
 
Najlepiej idź do lekarza, chociaż ja np przy ciaży z synem miałam większy brzuszek ;) Syn wdał się w ojca, a druga ciąża z córą już brzuch mniejszy w tym samym etapie, więc różnie to bywa. Ale w tych sprawach lepiej jest mieć pewność ;)
 
reklama
reklama
Do góry