reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie suplementy na odchudzanie?

Dołączył(a)
2 Luty 2013
Postów
14
Miasto
Warszawa
Najmodniejsze suplementy odchudzające - jakie wybrać?

W sposób naturalny schudnąć po ciąży chciałaby każda kobieta. A jak jest najczęściej? Kobiety tyją w ciąży jednak ponad normę. Bywa, że waga w ciąży skacze w górę o 20, 30 kg, a nawet więcej. Nic dziwnego, że trudno później wrócić do formy i szybko schudnąć po ciąży.

Potrzebuję czegoś co jest sprawdzone, jakieś porady? :)
 
reklama
A suplementy same działają? :-) Z postu autorki wywnioskowałam, że chce dzięki nim schudnąć a prawda taka, że można sobie nieźle organizm zajechać. Jeśli mimo ruchu i odpowiedniej diety nie ma postępów to trzeba by badania zrobić ;)
 
od 2tygodni przyjmuje suplement be slim 3, w ktorego opakowaniu poza tabletkami byla bardzo cenna ksiazeczka z pryzkladowymi cwiczeniami i dietami, co do samych tabletek - to dziennie w trakcie posilkow trzeba przyjmowac 3 tanletki ktore wspieraja trawienie i wydalanie wody z organizmu
 
Ja bez żadnych suplementów chudnę niestety :( bo ogolnie czuje sie swietnie po ciazy z obecna waga(pomijajac skore brzucha ktora zwisa troche :angry: ) a na żadna siłkę czy fitness nie idę, wystarczająco przy dziecku dzień dnia się gimnastykuję :)
 
Dieta i ruch, jak to nie działa to znaczy,że dieta jest żle ułożona i należy skorzystać z pomocy dietetyka. Ruch nie mam na myśli jedynie latania z dzieckiem a ćwiczenia. Ja miesiąc schudłam tak 8kg. No i podstawa w ciąży się nie roztyć i już wtedy o siebie dbać a nie odpuszczać albo jeść za 2.

PS. badać sobie po ciąży progesteron bo czasem on utrudnia schudnięcie.
 
Moim zdaniem, na początek podstawa, to dietetyk. Wszystko zrobi się zdrowo, poprawnie i co najważniejsze, bez efektu jojo. Mnie koleżanka poleciła centrum odchudzania i odżywiania. I to był strzał w dziesiątkę. Pomogli, nauczyli dobierać posiłki, poradzili w sprawie ćwiczeń, dobrali odpowiednie suplementy. polecam
 
Wiem , że żadne suplementy diety nie pomagają próbowałam wszystkiego . I przekonałam się , że mniej jedzenia i ruch to jest klucz do sukcesu .:)
 
reklama
Zgadzam się że dieta i ćwiczenia codzienne, u mnie zawsze skutkowało, teraz znów zaczynam bo ja tyję nie w ciąży ale w czasie karmienia piersią i się nazbierało, teraz wypróbuję dietę niełączenia, zobaczymy jakie będą efekty:)
 
Do góry