reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Dziewczyny zyje.
Pochodziłam dziś po domu i znow skurcze. Generalnie kiepsko to widzę bo w każdej ciąży tak było i diagnoza ta sama tj ciąża zagrożona.
Na wizyte mam czekać do czwartku bo nie mam żadnego krwawienia więc nie widzą bezpośredniego zagrożenia.
Dzidziuś na szczęście rusza się intensywnie ,ale te nerwy mnie wykończą. A na samą złość mam problem ze snem.
 
reklama
Ja jestem wsciekla bo moj lekarz miał wyslac podanie o usg ( nie wiem jak to sie nazywa) za dwa tygodnie powinnam miec a tu dupa cisza nic nie ma - dzownilam wczoraj tp pielęgniarka nic nie wiedziała miała oddzwonić nie oddzwoniła, licze na to ze położna jutro sie odezwie bo wczoraj do niej tez dzownilam moeila ze jest w przychodni w srode to sprawdzi jak nie to nie wiem co zrobie - bede musiała sama zadzoenic do szpitala sprobowac zalatwic ... Jezu.. Czy zawsze jakies problemy musza byc....
 
A co Wy z takim długim wyprzedzeniem się umawiacie na połówkowe? ;>
Boże... ja od kilku nocy śpię fatalnie. Wybudzam się co chwilę i nie mogę sobie miejsca znaleźć. A jak wstaje rano to taka jakaś wymięta i obolała:baffled: Aż się nic robić nie chce, a jednak trzeba bo Wojtek sam sobie jeść nie zrobi i sam sobie pieluchy nie zmieni.
Jakie plany macie na dzisiaj? I ogólnie i jedzeniowo? Bo ja muszę skoczyć z młodym do apteki po smoczki, do sklepu po coś na kanapki i na pocztę wysłać jakieś 10 kartek. Nie wiem co dziś na obiad zrobić. Chcę teraz coś przygotować i mieć później spokój, bo jeszcze chciałam rodziców z młodym odwiedzić. Ależ mi się dzisiaj nic nie chce:eek:
 
A co Wy z takim długim wyprzedzeniem się umawiacie na połówkowe? ;>
Boże... ja od kilku nocy śpię fatalnie. Wybudzam się co chwilę i nie mogę sobie miejsca znaleźć. A jak wstaje rano to taka jakaś wymięta i obolała:baffled: Aż się nic robić nie chce, a jednak trzeba bo Wojtek sam sobie jeść nie zrobi i sam sobie pieluchy nie zmieni.
Jakie plany macie na dzisiaj? I ogólnie i jedzeniowo? Bo ja muszę skoczyć z młodym do apteki po smoczki, do sklepu po coś na kanapki i na pocztę wysłać jakieś 10 kartek. Nie wiem co dziś na obiad zrobić. Chcę teraz coś przygotować i mieć później spokój, bo jeszcze chciałam rodziców z młodym odwiedzić. Ależ mi się dzisiaj nic nie chce:eek:
To tak jakbym o sobie czytala! Spac po nocach niemoge w dzien niezywa a dziecko samo soba sie niezajmie :-(
 
Szybciutko macie usg :) mi pani dr kazala przyjsc w 22-23 tyg ciazy bo wiecej bedzie widziec :) takze u mnie to jakos poczatek wrzesnia bedzie i juz nie moge sie doczekac
 
reklama
U nas miedzy 17 a 24 ale lekarze chca w 21 bo to podobno wtedy wszystko najlepiej sie mierzy i spr. Ja mam w 20 bo pozniej lekarze na urlopy ida
 
Do góry