reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NO to rodzimy...?????????

Mój gin mówi ze zawsze bierze poprawke na usg,a dzidzia zdecyduje sama ,moja połozna obstawia 24.05 zobzczymy
 
reklama
mój się usg chyba też nie kieruje, bo to ostatnie, które miałam było robione w szpitalu tydzień temu (tzn widział wyniki), a wczoraj to tylko pomacał i wyrok na maluszka wydał:tak: :laugh2: no ale w sumie jest położnikiem, więc ja się z nim kłócić nie będę:-D :-) a mały i tak wyjdzie, kiedy mu się zachce
 
Dziewczynki siedzę sobie spokojnie na molo, wchodzę na forum, a tu taki wątek. No szok! Myślałam że któraś się pośpieszyła i rozpakowała przed czasem! Ja bym chciała w czerwcu bo mój gin wróci z wakacji. Ale szyjka skrócona i brzusio twardnieje więc nie wiem jak to będzie. A maluszki spokojnie zmieszczą się w tabelce. Możemy nawet zdjęcia malutkie tam umieścić.
 
Ja bym chciala urodzic szybciej (oczywiscie zakladajac ze dla niuni to nie jest szkodliwe) juz sie nie moge doczekac jak ja zobacze, a boli porodowych i tak nie ominiemy wiec lepiej szybko z zaskoczenia niz myslec ciagle o tym. No ale moja mama ostatnio mnie troche na ziemie sprowadzila, ze ona przenosila prawie 2 tygodnie obie ciaze a ja mam ta sama budowe co ona, eh, chyba jednak nastawiam sie na druga polowe czerwca.
 
Mnie według pierwszego USG wychodziło 05-07 czerwca, według drugiego 2 czerwca, a ostatnie - to trójwymiarowe to mi wpisał na 31 maja. Teraz mam ostatnie USG 16 maja i 17 maja wizytę u gina - jak wytrwam to się zobaczy co facio powie.
Weronikę przenosiłam 10 dni i w końcu ją wywoływali, więc wierzcie mi to był koszmar. Ale pocieszam się, że Weroniśka od bąbla była uparta, miała własne zdanie i słuchała się Taty, który tłumaczył jej, żeby nie wychodziła bo tam jej lepiej.:-D Natomiast ta ciąża jest zupełnie inna i mam cichą nadzieję, że Magdusia nadrobi siostrzane opóźnienie i wyjdzie na świat wcześniej.
Swoją drogą bardzo bym chciała żeby urodziła się 17 maja, bo tego dnia minie pierwsza rocznica śmierci mojego ukochanego Dziadka, który Weronikę kochał jak wariat i wiem że takiego samego "szmergla" miałby na punkcie drugiej prawnusi. Mam wrażenie, że w ten sposób bym Go w pewnym sensie tak uhonorowała. A to już będzie koniec 37 tygodnia, więc już można. :tak:
 
Mi sie marzy 26.05 (DZIEN MAMY) oczywiscie jezeli wszystko mialo by byc w porzadku z dziubaskiem :-)
 
hihi, a ja się dzisiaj dowiedziałam, że 13go i 27go maja mam przypadkiem nie rodzić, bo tata jest wtedy z psem na wystawach:-D :laugh2: :-D a jak 20go to ok:tak:
 
No u mnie byloby fajnie 2 czerwca w urodziny mojego meza, choc od niego z domu to polowa ludzi sie w czerwcu urodzila, i babcia i dziadek i wujek takze moze "trafie" w czyjes urodziny, bedzie wesolo :-)
 
reklama
a ja nie mam "ulubionej" daty ale tez bym chciala urodzic szybciej bo sie doczekac nie moge:-D:tak:;-)
 
Do góry