reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NO to rodzimy...?????????

u mnie i w maju i w czerwcu wiele imienin i urodzin z calej rodzinki wiec wolalabym zeby dzidz trafil na jakis inny dzien zeby mial tylko swoje swieto i nie musial z nikim dzielic
 
reklama
To jeśli chodzi o datę której stanowczo nie chcę to 11 czerwca! Mam nadzieję że nikogo nie obrażę, ale znam 3 osoby z tego dnia (w tym własną siostrę) i choć nie sposób odmówić im uporu, inteligencji i ogólnego dobra, to są tak porąbane że ciężko z nimi wytrzymać. Więc już dawno powiedziałam Mężowi, że jeśli wcześniej się nie sypnę to tydzień wcześniej biorę się za ciężkie prace fizyczne żeby przyspieszyć poród, bo drugiej siostry w moim domu NIE ZNIOSĘ!!!;-)
 
Ja też nie mam jakiejś wybranej daty. Ale mimo że nie jestem przesadna to wolałabym nie 13. W naszym związku to nie jest najszczęśliwsza data.
 
Dziewczyny - dzis moja klezanka mi oznajmila - ze mi opadl brzuch no ja tez jakos tak lzej sie czuje ale to juz od kilku dni - no poprostu swietnie hehehe:-D

jak myslicie czy to jakis spory "sygnal" i trzeba sie tym przejmowac??

jakos tak dobrze sie czuje i jakos nie czuje sie jakby miala rodzic czy cos...

A moze jej sie wydaje...co wiecie na temat tego opadajacego brzuchola?:confused:
 
anni, moja mama powiedziała mi wczoraj, że brzuch jest opadniety jak półtora dłoni pod pierś na płask położysz. U mnie na razie niecała jedna:p Ale głowy nie dam czy to nie przesad jakiś;-)
 
no u mnie tez niecala jedna...hmm... no coz. Moze cos potem poczytam na ten temat - ale nawet mi sie nie chce, bo znow cos wyczytam i bedzie mi sie snilo po nocach. eee tam spoko - nie ma co sie przejmwac mysle ;-)
 
Mi tam cycurki na brzuchu leza i ledwie oddycham...brzuszek bardzo wysoko mam ,czekam az mi opadnie ten brzuchol jak na zbawienie,moze sie w tedy pozadnie wyspie...

Ja mam termin na 22 czerwiec a moj ma urodzinki 24 i bardzo by chcial zeby mala zrobila mu prezent i wlasnie w ten dzien sie wyklula ...osobiscie wymarzonej daty nie mam,byle szybciej ...moze tak 10-14 ?Fajnie by bylo...
 
reklama
Do góry