reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciaza??

Dołączył(a)
10 Styczeń 2016
Postów
1
Jestem tu nowa . Piszę poniewaz może któraś z was tak miała. Od jakiegoś czasu staram się o dziecko. 2 tygodnie jak nigdy przed okresem bolał mnie dół brzucha. W dzień spodziewanej miesiączki wkoncu przyszła ale jedno dzień była bolesna później plamilam w sumie trwała jakieś 3 dni a zawsze jest 5.6 nawet 7 dni. Jestem już po tym niby okresie a czuję się jakaś pełna nie mogę spać w nocy co jakiś czas kluje mnie jedna strona raz druga a do tego boli mnie dół brzucha. Robiłam testy ale są negatywne.
 
reklama
Witaj,

jeśli zależy ci na czasie to polecam oznaczenie beta hcg z krwi, które powinno rozwiać wątpliwości co do ciąży.Testy apteczne są dużo mniej czułe. Prywatnie to koszt około 15 - 40 zł w zależności o miejsca wykonywania badania. Wizyta u ginekologa też byłaby wskazana.

Powodzenia :)
 
Betka, beta hcg. No i powodzenia ::)))) Osobiście życzę Ci poczuć się "pełną" za kilka miesięcy tak jak ja teraz ( czyli 36 tydzień ) ::))
 
witam serdecznie mam pytanie, chociaż jako matka trojki dzieciaczków nie powinnam pytać, a raczej odpowiadać na takie pytania ale mniejsza o to przejdę więc do sedna sprawy ;-) ;)
Otóż mam nieregularny okres mimo tego od 4 lat kochamy się z mężem bez zabezpieczenia (stosunek przerywany bądź też pełny tydzień przed miesiączką i 4-5 dni po miesiączce .
Ostatnią miesiączkę miałam 25.12. ale była jakaś inna niż zwykle trwała dwa dni była skąpa i po 2 dniach się skończyła :huh: jednak pomyślałam że być może tak bywa że raz może się i tak przytrafić a w ciąży przecież nie można mieć miesiączki :unsure:
Jednak zaczęłam się poważnie zastanawiać nad ciążą kiedy to podczas stosunku dostałam krwawienia które zaraz potem ustało (jednorazowy incydent) i też sytuacja której nie miałam nigdy nawet podczas poprzednich ciąż-ale nawet i to mogłabym sobie jakoś wytłumaczyć:sorry: ponieważ kochaliśmy się dość mocno tego dnia, tylko że do tego doszło -ból piersi od 3 tygodni ,pobolewanie brzucha i uczucie dziwnego napinania bardzo nisko pod brzuchem, jakaś wzmożona nerwowość i oczywiście dziś brak okresu chociaż to dopiero jeden dzień, jednak zawsze miałam dzień, dwa wcześniej w terminie spodziewanej miesiączki a teraz to jest inaczej , wszystko jakoś inaczej ....:errr: więc czy myślicie dziewczyny że to może być ciąża?? i czy mogło dojść do niej już w grudniu przed tym dziwnym okresem który opisałam wyżej?
bardzo proszę o odpowiedz może któraś miała podobnie POZDRAWIAM :happy2:
 
witam serdecznie mam pytanie, chociaż jako matka trojki dzieciaczków nie powinnam pytać, a raczej odpowiadać na takie pytania ale mniejsza o to przejdę więc do sedna sprawy ;-) ;)
Otóż mam nieregularny okres mimo tego od 4 lat kochamy się z mężem bez zabezpieczenia (stosunek przerywany bądź też pełny tydzień przed miesiączką i 4-5 dni po miesiączce .
Ostatnią miesiączkę miałam 25.12. ale była jakaś inna niż zwykle trwała dwa dni była skąpa i po 2 dniach się skończyła :huh: jednak pomyślałam że być może tak bywa że raz może się i tak przytrafić a w ciąży przecież nie można mieć miesiączki :unsure:
Jednak zaczęłam się poważnie zastanawiać nad ciążą kiedy to podczas stosunku dostałam krwawienia które zaraz potem ustało (jednorazowy incydent) i też sytuacja której nie miałam nigdy nawet podczas poprzednich ciąż-ale nawet i to mogłabym sobie jakoś wytłumaczyć:sorry: ponieważ kochaliśmy się dość mocno tego dnia, tylko że do tego doszło -ból piersi od 3 tygodni ,pobolewanie brzucha i uczucie dziwnego napinania bardzo nisko pod brzuchem, jakaś wzmożona nerwowość i oczywiście dziś brak okresu chociaż to dopiero jeden dzień, jednak zawsze miałam dzień, dwa wcześniej w terminie spodziewanej miesiączki a teraz to jest inaczej , wszystko jakoś inaczej ....:errr: więc czy myślicie dziewczyny że to może być ciąża?? i czy mogło dojść do niej już w grudniu przed tym dziwnym okresem który opisałam wyżej?
bardzo proszę o odpowiedz może któraś miała podobnie POZDRAWIAM :happy2:

Skąpy okres nie wyklucza ciąży w początkowym okresie, a lekarze lubią jeszcze podkreślać, że każda ciąża jest inna, więc nasze wcześniejsze doświadczenia mogą się nie pokrywać. Wg mnie pewność zyskasz tylko po badaniu beta hcg.
 
reklama
witaj sonia_3 też myslę że powinnam to sprawdzić gdyż na pewno różne rzeczy się zdarzają i każda ciąża może przebiegać inaczej :happy: A ty jak się w ogóle czujesz w tym okresie ciąży????pozdrawionka:rofl:
 
Do góry