Malusiolka
Potrójna mamusia :D
Dziewczyny, kupno słoiczków, to szkoda pieniędzy. Samemu się ugotuje i ten dzieciak ma na dwa/trzy dni i smaczniej. Mój mąż często mówił, że lepsze jedzenie ma dziecko 
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Weź udział w konkursie „Butelkowe S.O.S. - chwila, która uratowała nasz dzień” i opowiedz, jak butelka pomogła Ci w rodzicielskim kryzysie! 💖 Napisz koniecznie Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców. Ekspres i sterylizator z osuszaczem od marki Baby Brezza
Szkoda ze Ty z Wrocławia nie jesteś ,bo cos czuje ze dobrze byśmy się dogadywalyPola, kiedyś też znalazłam ale nitkę czerwoną i chyba też w Gerberze. Mówiłam teściowej w to nie uwierzyła. Niby 100%sprawdzony, a nigdy nie wiadomo co w nich jest.
Kasia, tak samo serów pleśniowych nie można a ostatnio kupiłam pizze z czterema serami i tam był ser pleśniowy![]()
Tata przynosił mi warzywa z działki ,a ja robilam zupki sama ,blenderem , potem starszemu widelcem gniotlam żeby były kawałki i nauczył się połykać i mielic jedzonko ,bo samych papek do roku nie warto dawać ,bo potem dziecko się udusi jak dostanie kawałek mieska) maluchowi owszem papki a potem stopniowo...
od czasu do czasu nie zaszkodziMi jadl sloiczki od 5 do 8 miesiąca bo moim plula porę nagle odmiana chcial tylko moje a sloiczek beee, zreszta on mega alergik i naprawde musiałam glowkowac. Nie mogl jajek,nabialu,glutenu,z mies tylko królik i indyk,potem kaczka,zero cytrusów,truskawek,malin.
Apropo jedzenia pozwalacie sobie na fast food typu pizza? Ale chodzi za mną![]()
Oj szkoda szkodaPola, dziękuję. Szkoda, że mam do Wrocławia daleko.
Moj tez byl sloiczkowy. Jak ugotowalam mu marchewke ziemniaka i piers z kurczaka i mu to dalam to mial odruch wymiotny. Za cholere nie chcial tego jescMi jadl sloiczki od 5 do 8 miesiąca bo moim plula porę nagle odmiana chcial tylko moje a sloiczek beee, zreszta on mega alergik i naprawde musiałam glowkowac. Nie mogl jajek,nabialu,glutenu,z mies tylko królik i indyk,potem kaczka,zero cytrusów,truskawek,malin.
Apropo jedzenia pozwalacie sobie na fast food typu pizza? Ale chodzi za mną![]()