reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

W zeszlym tyg gdzies czytalam, ze w tygodniu po swietach ma byc nawet do 20 st:)
Mam nadzieje, ze na majowke nie spadnie snieg;)


ckai3e3knlg02eze.png
 
reklama
Dzień dobry bardzo. Ja się budzę i sprawdzam co u was. Muszę dziś iść na zakupy świąteczne, zrobić listę i kupić. W piątek mam mieć wypłatę oby była bo się wkurze. Tak się zastanawiam po wczorajszej wizycie u mnie w korpo czy po macierzyńskim ja będę miała gdzie wrócić. Jest już tak źle. No ale to znajdę coś innego.
Miłego dnia życzę;)
 
Dzwoniłam i nadal nie ma ale dobrze ze o numer dopytalam bo okazało się że pinda w rejestracji nie zmieniła na nowy i bym się nie doczekała nigdy..
no właśnie bajzel w papierach a ty się kobieto martw tragedia :no:
W zeszlym tyg gdzies czytalam, ze w tygodniu po swietach ma byc nawet do 20 st:)
Mam nadzieje, ze na majowke nie spadnie snieg;)
już się nie mogę doczekać :tak:
 
O tak u mnie tz po swietach ma byc 19 stopni:), jak ja sie doczekac nie moge:). Tylko musze synkowi kurtke wiosenna kupic.
 
Jane ja to lubię w domku siedzieć ;)
HappyMum89 chyba właśnie o Marzen chodzi. Nie odzywa się ale raz pisała, że ma remont i nie bardzo ma czas pisać.

no to jak lubisz to co innego :-) :) ja też nie będę narzekać jak sobie posiedzę w domu i w końcu poogarniam sprawy na które normalnienie mam czas ale będę miała na to ponad rok więc luzik.

Dzień dobry bardzo. Ja się budzę i sprawdzam co u was. Muszę dziś iść na zakupy świąteczne, zrobić listę i kupić. W piątek mam mieć wypłatę oby była bo się wkurze. Tak się zastanawiam po wczorajszej wizycie u mnie w korpo czy po macierzyńskim ja będę miała gdzie wrócić. Jest już tak źle. No ale to znajdę coś innego.
Miłego dnia życzę;)

no różnie to może być :unsure: moją koleżankę zwolnili w dniu powrotu z macierzyńskiego niestety :sad: w korpo rok to wieczność i zmiany takie,że można się pogubić. Z tego też względu chcę pracować jak najdłużej.

KasiaRo ja też słyszałam, że ma być już cieplutko :-) :)
kornela ja już sprawdzałam i kurtka dla Oli z jesieni jest jeszcze dobra :tak:

młoda żona trzeba wszystkiego pilnować, masakra ile to trwa.
 
Ja jestem na zwolnieniu od drugiego tyg stycznia i na razie mi sie nie nudzi;) inna rzecz, ze akurat moja obecna prace srednio lubie. Na poczatku troche bylo mi 'zal', bo zajmowalam sie koordynacja projektu i to takie troche moje dziecko;) ale szybko mi przeszlo. Poza tym polechtalo moja proznosc, ze niestety projekt beze mnie jest podobno jednym wielkim chaosem.


ckai3e3knlg02eze.png
 
No tak jak podejrzewalam lekarka stwierdziła że pewnie bakterie przeniosła i przepisała antybiotyk w maści.. Taka mała tubeczka kurcze prawie 30 zł.. I zapomniałam powiedzieć jej ze mała mało pije i mało siusiu robi.. Po nocy nie robi nie chce jej się.. Dopiero popołudniu..czy to normalne?

Nie jest to normalne, moze prowadzic do zapalenia pęcherza. Moja młoda miała nawracające zapalenia pęcherza. Teraz bardzo ją z piciem pilnujemy, bo potrafila pol dnia nic nie pić. Nie miała czasu..... Teraz przed wyjsciem do przedszkola musi wypic min kubez picia, po powrocxie z przedszkola do momentu pojscia spac tez minimum kubek a jak goraco to dwa (czyli miedzy 17 a 21). W przedszkolu niestety nie mam jak jej pilnowac.

Ide dzis na prenatalne na 16:30.... Stres jest wiec pewnie znowu cisnienie kosmiczne wyjdzie...

Ja chce w pracy jeszcze byc do konca czerwca. ale wracac tu rczaej po macierzynskim nie zamierzam... Za dlugo juz tu pracuje, potrzebuje zmian ;)
 
reklama
no to jak lubisz to co innego :-) :) ja też nie będę narzekać jak sobie posiedzę w domu i w końcu poogarniam sprawy na które normalnienie mam czas ale będę miała na to ponad rok więc luzik.



no różnie to może być :unsure: moją koleżankę zwolnili w dniu powrotu z macierzyńskiego niestety :sad: w korpo rok to wieczność i zmiany takie,że można się pogubić. Z tego też względu chcę pracować jak najdłużej.

KasiaRo ja też słyszałam, że ma być już cieplutko :-) :)
kornela ja już sprawdzałam i kurtka dla Oli z jesieni jest jeszcze dobra :tak:

młoda żona trzeba wszystkiego pilnować, masakra ile to trwa.
Źle napisałam. Prowadzę z mężem mały biznes. Ja zajmuje się papierami siedząc w domu. Także jakby nie było to tez praca ;)
 
Do góry