reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Witajcie poniedziałkowo


Z tych zlych wiadomosci to całą noc mnie skorcze lydek meczyly :/ a z dobrych to dzis rozpoczynam 31tc! Jeszcze 7tc/56dni do donoszonej ciazy :D do rozwiazania 70dni :)



Agula2016 nie przejmuj się waga, zleci po porodzie. Najwidoczniej tyle Twoj organizm potrzebował zeby przytyc, ja w pierwszej ciazy tez sporo przytylam. Najwazniejsze zeby z dzieciatkiem bylo wszystko ok ;)



Madziolina_p moj Lobuz tez wstal ok 8 i obudzil nas oblewajac woda :) alez miał radoche ze mu sie udalo oblac :D (smingus dyngus dzis u mnie) :)

A co do obiadu to zależy na co masz ochote, makaron, mieso, zupe?



Neddi zdrowka dla ksiezniczki! Oby to nic powaznego!!!



Iwonaimaja zdrowka dla Majeczki!!



My cala trojka katar mamy i juz sama nie wiem czy to alergia czy jestesmy przeziebieni..



Milego, spokojnego dnia Wam zycze :)




Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam dziewczyny!

Agula, ja już kilka razy miałam niezłe krwawienie z hemoroidów. Niestety za wiele się na to nie poradzi. Lekarz kazał mi zażywać Cyclo 3 Fort na wzmocnienie żył.

Jeśli chodzi o wagę, to chyba zależy od osoby i hormonów, poza tym każda ciąża jest inna. Ja w poprzedniej na tym etapie miałam 10 kilo na plus, a teraz o dziwo 6, a jadłam tak samo.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam poniedziałkowo!

Pewnie macie jeszcze majówkę? Ja w Norwegii na majówkę muszę poczekać jeszcze dwa tygodnie - 16 jest jakieś święto kościelne, a 17 dzień narodowy, więc prawie długi weekend będzie (prawie, bo sobota pracująca dla mnie) :biggrin2:

Cieszę się, że tym które wyjechały udały się wyjazdy i wypoczynek!
Agula - mam nadzieję, że lekarz coś poradzi na hemki? To potrafi być strasznie wkurzająca dolegliwość :( Zdrówka życzę.

U mnie tydzień 30 teraz się rozpoczął. Brzuch większy z dnia na dzień. Zauważyłam, że chyba minimalnie mi stopy puchną i na lewej łydce mi się mały pajączek pojawił (pęknięte naczynka), więc muszę nóżki obserwować :szok:
Poza tym mały zaczął reagować na dotyk ręki męża i daję mu kopa - nie zawsze, ale coraz częściej. Może dlatego, że mąż ma zawsze bardzo ciepłe ręce.

Miłego dnia dziewczyny!
 
Hej dziewczyny. U mnie ladna pogoda wiec pewnie zrobimy dzis grilla. Juz sie nie moge doczekac.
Nad ranem obudzilam sie z bolem brzucha. Nie wiem czy to normalne, czy to te skurcze braxtona hicksa ale boli mnie po prawej stronie od pepka. I nizej tez. Po tych moich nerkach to teraz wszystkiego sie boje :( ale bol podobny jak przed miesiaczka tylko w dziwnym miejscu...
 
Dziewczyny jak Wy liczycie donoszoną ciąże? Donoszona ciąża to nie 38 tygodni tylko pełne 37. U mnie dwoje dzieci urodziło się w 37 i 1 dzień i lekarze mówili ,że akurat donoszone a przy trzeciej lekarz zrobił mi cc też na 37 i 1 dzień bo czekał żeby ciąża była donoszona.
 
Cześć [emoji5]
Gratuluje udanych wyjazdów, ja niestety w domu i pracy. U mnie pozostaje na dzisiaj 74 dni do terminu a do odnoszonej (37t.) 57... Jakoś mi strasznie uciekają te ostatnie tygodnie
Zle sie dzis czuje jakby mi siły odebrało tak mi dziwnie słabo i wypieki mam [emoji53]
Oby minęło bo właśnie zbieram sie do pracy [emoji20]
A w domu nadal malowanie. Chyba potrzebuje juz troche spokoju....
Pozdrawiam wszystkie Panie


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Witam się i ja ☺☺☺
Trochę mnie tutaj nie było, w sobotę przyjechaliśmy do mamy bo zjechało sie moje rodzeństwo z rodzinkami i spędzaliśmy weekend rodzinnie. Sobota w domu trochę bardziej leniuchowanie... a wczoraj piękna pogoda była więc zrobiliśmy już w południe grilla i było super, pojadlam, wygrzalam się na słoneczku ale niestety mój kręgosłup od kilku dni odmawia posłuszeństwa!:frown:
Tak mnie boli Górny odcinek jak tylko chwilę siedze lub stoję że potem nie mogę z bólu wytrzymać, ulgę przynosi tylko leżenie ale na krótko:baffled:
Straszne to uciążliwe bo ból strasznie duży!
 
Dziewczyny jak Wy liczycie donoszoną ciąże? Donoszona ciąża to nie 38 tygodni tylko pełne 37. U mnie dwoje dzieci urodziło się w 37 i 1 dzień i lekarze mówili ,że akurat donoszone a przy trzeciej lekarz zrobił mi cc też na 37 i 1 dzień bo czekał żeby ciąża była donoszona.
A u mnie mówili że 38 to donoszona chociaż też słyszałam o 37 ale trzymam się dwóch tygodni wstecz terminu

Współczuję Wam bólu pleców itd. Żeby tak od siedzenia?! To przykre. Trzeba więc leżeć:yes:
 
37 tc to ciąża donoszona. Ostatnio będąc w szpitalu nawet się pytałam. Pierwsze dziecko urodziłam w 37 tc i 1 dzień i w wypisie mam urodzone w terminie.
 
reklama
Dzień dobry :-) mnie dziś obudziła czkawka w brzuchu, więc miło. Do porodu 81 dni, a na wadze +7. Zauważam, że ostatnio coraz mniej mi się chce :-) a pracować to już w ogóle! Pracuje w domu, więc z motywacją czasem ciężko :-) mnie boli czasem kręgosłup ledzwiowy jak długo stoję i stopy od złych butów (płaskie stopy i plus na wadze robią swoje).
Pozdrawiam majowkowo! Ja dzisiaj ogarniam mieszkanie :-)
 
Do góry