reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

reklama
1467784767-eka1uw.jpeg


Wrzucam ściągę [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
KolorowaMama Twoja wyprawka bardziej do mnie trafia. Uwazam, ze wiele rzeczy to niepotrzebne gadzety, ktore jedyne zadanie jakie maja to wyciagnac kase i dac zludne poczucie ze jestesmy fajnymi mamami bo kupilysmy to czy tamto.

Wozek osobiscie polecam na grubych duzych kolach,aby mozna bylo nim podjezdzac pod kraweznik i przejechac przez piach czy bloto. Ja mam po synku wozek z ktorego bylam zadowolona.

Chcialabym tego dzidziuska nosic w chuscie. Cos polecacie bo wybor ogromny a ja zielona..
 
KolorowaMama, fajna wyprawka! Ubranka uważam powinny być dostosowane do pory roku, więc na lato więcej bodziaków a na zimę więcej welurowych pajaców. Za zbędne uważam: niedrapki, ochraniacz na szczebelki, monitor oddechu. Reszta w sumie nam się przydała. Nie miałam porządnego fotela do karmienia i tym razem zadbam żeby mieć :) Dodałabym jeszcze ciepły śpiworek do wózka/fotelika. Najwygodniej jest włożyć do takiego dziecko w pajacyku i tylko założyć czapeczkę, bez wciskania go w te kombinezony.
 
Shaer ja też szukam dobrej chusty, bo przy pierwszym miałam kiepską. Na pewno kupię tkaną skośno-krzyżową, ale szukam dobrej firmy. Co do wyprawki, to ta którą wrzuciłam zawiera dokładnie to samo (a nawet mniej rzeczy) niż wyprawka KolorowejMamy. To że autorka wybiera drogie i lansiarskie przedmioty to już jej wybór :)
 
Zgubiłam stronę z ktorej to ściągnęłam było tam fajnie opisane co jak w "innych" znajdują sie przydane ale nie konieczne rzeczy, co do ubranek to wiadomo pora roku gra tu główna role :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czoperka dla mnie krotka forma jest bardziej przejrzysta ale Twoj link tez super. Kilku nowych rzeczy sie dowiedzialam.
U nas prawie wszystko zostalo po syniu. Nawet zabaweczki :)
Chuste tylko chcialabym kupic i nauczyc sie wiazac
A wczoraj na prenatalce dostalam jakies smoczusie dla bobaska. Slodkie jeden zielony z zabka a drugi kremowy z motylkiem. Fajne bo dla kazdej plci beda pasowac :)
 
KolorowaMama Twoja wyprawka bardziej do mnie trafia. Uwazam, ze wiele rzeczy to niepotrzebne gadzety, ktore jedyne zadanie jakie maja to wyciagnac kase i dac zludne poczucie ze jestesmy fajnymi mamami bo kupilysmy to czy tamto.

Wozek osobiscie polecam na grubych duzych kolach,aby mozna bylo nim podjezdzac pod kraweznik i przejechac przez piach czy bloto. Ja mam po synku wozek z ktorego bylam zadowolona.

Chcialabym tego dzidziuska nosic w chuscie. Cos polecacie bo wybor ogromny a ja zielona..
Dolaczam sie do pytania o chustę.
KolorowaMama, fajna wyprawka! Ubranka uważam powinny być dostosowane do pory roku, więc na lato więcej bodziaków a na zimę więcej welurowych pajaców. Za zbędne uważam: niedrapki, ochraniacz na szczebelki, monitor oddechu. Reszta w sumie nam się przydała. Nie miałam porządnego fotela do karmienia i tym razem zadbam żeby mieć :) Dodałabym jeszcze ciepły śpiworek do wózka/fotelika. Najwygodniej jest włożyć do takiego dziecko w pajacyku i tylko założyć czapeczkę, bez wciskania go w te kombinezony.
U nas niedrapki byly przez dzien czy dwa w szpitalu tylko. Wygrzebie z tych pudel po synu:happy:
U nas welurowe pajace to byl blad, bo syn bardzo sie pocil.

Jeszcze szukam fajnej komody kapielowej na kolkach.
 
reklama
Olivka, zamiast niedrapków mogą posłużyć skarpetusie :) co do pajacy to zależy jak ciepło w pomieszczeniu. W naszym obecnym mieszkaniu w sezonie grzewczym na pewno byłoby za gorąco, ale u rodziców już np nie.
 
Do góry